Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі команди, які поїдуть в Казань на турнір Путіна Ігри майбутнього з Dota 2. До попередніх команд, які не погидували відвідати турнір під патронатом кривавого диктатора, приєдналися L1ga Team та PSG Quest.

Особливо цікава остання команда, бо за неї виступає 21 річний українець Олег kaori Медведок. Поки невідомо, чи хлопець відвідає Росію, чи, як і Noone тимчасово знайде собі заміну. 

На фото Олег kaori Медведок

Проте і команда російського букмекера L1ga Team цікава наявністю у складі колишнього гравця NAVI казахстанця Malik, який нещодавно грав за український клуб і начебто мав правильні погляди, але швидко продався за російські гроші. 

Залишається тільки дивуватися, як гравці змінюють свою позицію, варто лише помахати перед їх носом пачкою хрустких купюр. Особливо обурюють вчинки українців, які на словах за Україну, а на ділі роблять все для знищення батьківщини, граючи з росіянами, які беруть участь в турнірі Путіна. 

Загалом такі команди братимуть участь в перегонах за мільйон доларів, які фінансуються безпосередньо з держбюджету країни-терориста і проводяться за особистим наказом Путіна. 

Материалы по теме

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Англомовні запроданці та інші зашквари трансляцій турніра Путіна “Ігри майбутнього”

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

“Ігри майбутнього: смілива російська «кіберспортивна» подія, в яку держава вкладає 58 мільйонів доларів” – переклад статті Esports Insider

Авторитетне західне кіберспортивне ЗМІ Esports Insider опублікували статтю, присвячену турніру Путіна Ігри майбутнього, який незабаром розпочнеться в Казані.