Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда російського букмекера MelBet Team повідомила про припинення свого існування лише через місяць з хвостиком після створення. За цей короткий період безглуздою колаборацією з росіянами своє ім’я встигли зганьбити кілька досить відомих українських гравців.

Скріншоти з телеграма команди. Відео з буткемпа.

Нагадаємо, що російську організацію очолив колишній гравець NAVI і чемпіон світу з CS 1.6 Сергій Starix Іщук, який ще у 2019 році грав за інший склад MelBet. 

Цього разу Старікс став CEO російського колективу. Про створення російсько-українського ростеру було оголошено наприкінці серпня. Менше ніж через півтора місяці після створення команда розпалася з невідомих причин, проте скоріше за все через провальні результати і перехід спільноти на CS2.

За цей період зганьбити себе і назавжди викреслити з українського кіберспорту встигли колишній гравець IKLA і B8 – Олексій Alex666 Ярмошчук, Віталій sFade8 Марушка, та Станіслав fostar Осташевський, відомий грою за Cossaks, Trasco, Nemiga та 1win. 

Заява MelBet

Дорогі друзі, змушені повідомити вас, що організація прийняла непросте, але зважене рішення призупинити свою діяльність через не пов’язані з командою та її результати.

Висловлюємо свою щиру подяку гравцям, кожен з вас має справжній потенціал на про-сцені, а також всьому персоналу і, найголовніше, глядачам — за вашу теплу підтримку. Просимо свої найглибші вибачення.

Усього кращого, MelBet Team.

Нам залишається лише очікувати в якому російському проекті черговий раз спливе колись видатний український кіберспортсмен Сергій Starix Іщук. 

Материалы по теме

ІУДИ! П’ять українських колаборантів гратимуть на російському турнірі за російські команди

Цинізм деяких українських гравців в Counter-Strike просто неможливо осягнути. Через два з половиною роки повномасштабної війни чимало професійних гравців не знаходять нічого поганого в грі за російські команди на турнірі, який організує російський букмекер.

B8 прийняли назад Alex666, який після звільнення встиг пограти в російському і білоруському проектах. Реакція українців

0

Український клуб B8 повернув до своїх лав Олексія Alex666 Ярмощука. Гравець виступав за клуб у 2023 році, проте був посаджений на лаву запасних, а пізніше приєднався до російського проекту.

Українські професійні каесери масово не повертаються в Україну. Через це всім іншим закривають виїзд

Стало відомо, чому, ймовірно, Monte втратили можливість виїхати за кордон на міжнародні змагання. Скоріше за все це сталося через те, що українські кіберспортсмени, які отримують дозвіл на виїзд на змагання від держави, масово не повертаються назад.