Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Став відомим склад груп 17-го сезону ESL Pro League. Нагадаємо, що в найбільшій світовій лізі з CS:GO братимуть участь 32 команди, які поділили на чотири групи.

NAVI потрапили в останню групу D, яка розпочне грати аж 15 березня. Серед головних суперників чорно-жовтих можна відзначити Liquid, ENCE Astralis та Spirit. 

Для того, щоб вийти у Play-off, командам необхідно посісти з 1 по 4 місце в групі. Перший матч-відкриття NAVI зіграють проти російської команди ForZe, яка належить Лукойл, проте так і не підпала під санкції.

Найбільш рівною і непередбачуваною можна назвати групу А, також сильні матчі на нас чекають у групі B, а от у групі C є очевидні фаворити, також групу NAVI важко назвати складною. 

Group A (Feb 22)

Outsiders
G2
Cloud9
fnatic
MIBR
Evil Geniuses
Eternal Fire
IHC

Group B (Mar 1)

Heroic
MOUZ
FURIA
BIG
Complexity
Imperial
SAW
Movistar Riders

Group C (Mar 8)

FaZe
Vitality
Ninjas in Pyjamas
OG
00NATION
paiN
Grayhound
Rooster

Group D (Mar 15)

Liquid
Natus Vincere
ENCE
Spirit
Astralis
ATK
forZe
Rare Atom

Читайте також: Франція будує «національну екосистему кіберспорту» і проведе «Олімпійський тиждень кіберспорту» разом з Олімпіадою

Материалы по теме

MOUZ розгромили Vitality в фіналі ESL PRO League Season 19

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.

MOUZ і Astralis вийшли у півфінал ESL PRO League S19

0

 Визначилися два останні півфіналісти дев’ятнадцятого сезону ESL PRO League. Півфінали турніру відбудуться вже сьогодні, а фінал пройде у неділю.

MOUZ і Complexity стали першими півфіналістами ESL PRO League S19

0

MOUZ і Complexity стали першими півфіналістами ESL PRO League S19. Обидві команди були аутсайдерами в поєдинках, проте показали впевнене домінування на сервері.