Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

За рік до Олімпіади кіберспорт у Франції набуває національної підтримки. 16 січня на спеціальній прес-конференції президент France Esports Дезіре Кусаво оголосив, що влітку буде оголошено про створення «національної екосистеми кіберспорту», яка буде займатися регулюванням галузі в країні.

На конференції в Парижі були присутні відомі кіберспортивні особистості, представники асоціації France Esports, а також міністр спорту та заступник міністра цифрової трансформації країни.

Ще у вересні 2022 року Президент Франції Емануель Макрон висловив сподівання «зробити Францію великою кіберспортивною нацією» і тепер його плани починають реально втілюватися у життя. 

Розвиток екосистеми кіберспорту насамперед спрямовано на покращення іміджу країни напередодні Олімпіади, яка має відбутися у Франції у 2024 році. Повідомляється, що паралельно з Олімпійськими іграми буде проводитись «Олімпійський тиждень кіберспорту», також вже зараз іноземні гравці можуть отримати в країні спортивну візу і змагатися по ній кілька років. Раніше вони могли отримати тільки туристичну або робочу візу. 

Читайте також: Українськомовний медіапроект року! Інтерв’ю з авторами ютуб-каналу Good Game Gentlemen

Материалы по теме

VCT EMEA 2023: дати, формат, розклад першого тижня та як дивитися

Регулярний сезон VCT EMEA 2023 розпочнеться 27 березня і триватиме до 19 травня, ігри відбудуться в середу (1x Bo3), четвер (2x Bo3’s) і п’ятницю (2x Bo3’s). Тиждень 1 буде винятком із цього правила: п’ять днів гри з понеділка по п’ятницю, з 2 Bo3 кожного дня, і всі команди гратимуть двічі.

Данило Zeus Тесленко планує відродити тег pro100 і шукає кандидатів на посаду CEO клубу

0

Легендарний капітан NAVI Данило Zeus Тесленко повідомив, що збирається відродити свою команду pro100 і шукає для неї CEO. В планах Зевса створити не тільки склад з CS:GO, а і склади з інших перспективних дисциплін.

Вийшла стаття про легенду української ігрової журналістики Алекса Птицю

0

В українському виданні Межа Медіа з’явилася чудова стаття про справжню легенду української журналістики Алекса Птицю. Ця була неймовірна людина, яку знали всі в ігровій тусовці України, а хто не був знайомий вживу, той все одно обов’язково десь бачив цього сивого бородатого експресивного журналіста у незмінній жилетці з неймовірною кількістю карманів.

Алішер Усманов «продав» компанії EPICENTR та ESFORCE AGENCY за ціною люксової автівки

Звіт російської групи компаній VK повідомляє, що холдинг путінського олігарха Алішера Усманова продав не тільки клуб Virtus.pro, а інші компанії, які ще нещодавно входили до його складу.