Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Украинский профессиональный игрок в CS:GO Владислав bondik Нечипорчук в своём Twitter сообщил, что Riot оперативно разбанили его в Valorant.

Хочу отметить @valorantru, супер быстро отреагировали и пошли на контакт. Так же, как в принципе и ожидалось… мне сообщили, что вердикт положительный и стоит ждать анбана.
Спасибо

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Мы не смотрим на игру как на победу или поражение». Интервью с somedieyoung о философии Team Spirit и строгом карантине на IEM Cologne 2021

Напомним, что вчера игрока по ошибке забанили в Valorant — он сыграл всего три игры за полгода.

Материалы по теме

EC Kyiv замінять Smash та Flarich на Kvem та Bondik. Тренером команди стане Kane

Після провалу на чотирьох кваліфікаціях європейського RMR, яки давали можливість потрапити на відбіркові на Мейджор в Ріо, найсильніша українська кіберспортивна команда з CS:GO EC Kyiv оголосила про переведення в запас старожила команди Smash, та нещодавно прийнятого в команду Flarich.

Команда Едварда та Бондіка припинила існування через лічені тижні після створення. Бондік заявив про непрофесіоналізм гравців

Команда Едварда та Бондіка з назвою Cossacks ще не встигла знайти спонсорів, як вже розпалася. Про це написав isk у своєму твіттері.

Edward вперше зіграв в матчах на HLTV за нову українську команду. Її назвали Cossacks

Сьогодні новостворена команда Едварда та Бондіка зіграла свої перші матчі на HLTV. На ТІР-4 турнірі ESEA Summer 2022 Cash Cup 3 Europe команда грала під назвою Cossacks.

Інсайдер повідомив, що Edward та Bondik збирають нову українську команду. Читайте подробиці

Відомий інсайдер OverDrive повідомив, що за його інформацією до змагального CS:GO повертаються ветерани, які останнім часом пропали зі сцени у складі з менш відомими і більш молодими гравцями.