Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Німецький дует BIG у складі капітана Йоганнеса tabseN⁠ Водарца та головного тренера Фатіха ⁠gob b⁠ Даїка продовжив співпрацю з організацією до 2027 року, фактично поклавши край чуткам про те, що вони залишать команду.

Раніше ходили чутки, що пара може приєднатися до G2, щоб замінити Aleksib і XTQZZZ, відповідно.

«Ми були засновниками та акціонерами BIG більше п’яти років і ми визначили курс на наступні п’ять років», — сказав у заяві генеральний директор BIG Даніель Фінклер. «Я дуже радий повідомити, що ми продовжили контракти з tabseN і gob b до 2027 року».

І tabseN, і gob b є частиною BIG з 2017 року.  Цього року Gob b повернувся до CS:GO після того, як трохи побув професійним гравцем VALORANT в складі BIG. В якості тренера він допоміг команді пройти кваліфікацію на PGL Antwerp Major у травні та виграти Roobet Cup у червні. gob b вважається одним із найкращих тактиків у Counter-Strike, тоді як tabseN став одним із найкращих капітанів в грі.

Оновлення контрактів tabseN і gob b дозволить BIG зосередитися на другій половині сезону 2022.

Читайте також цікаве ексклюзивне інтерв’ю з Woro2k. 

Материалы по теме

ESL Pro League 16: Завершилися ігри в Групі B, дивитися результати

В рамках ESL Pro League 16 завершилися матчі Групи B. Результати виявилися досить несподіваними.

BIG повернули k1to з лави запасних у основний склад та розпочали підготовку до нового сезону

BIG оголосили про повернення k1to до основної команди. 23-річний гравець займе місце Тіціана ⁠tiziaN Фельдбуша, який залишиться в німецькій команді, проте на іншій посаді. Раніше ми писали, що він продовжив свій контракт ще на чотири роки. 

У складній боротьбі BiG перемогли FaZe та стали чемпіонами Roobet Cup 2022

0

Не дивлячись на скептицизм аналітиків, команда BiG вдруге за турнір перемогла в фаворитів FaZe та стала чемпіоном турніру Roobet Cup 2022. Матч виявився дійсно напруженим і жоден з суперників не хотів віддавати перемогу. Все вирішилося на додаткових раундах третьої вирішальної карти.