Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Комментатор и аналитик Maincast Константин leniniw Сивко прокомментировал победу Astralis против Heroic в полуфинале нижней сетки BLAST Premier: Fall Finals 2021. По его мнению, большое влияние на исход встречи оказали фанаты на арене.

Фанаты игры прокомментировали, что тоже сказалось, когда Astralis проигрывали на Mirage 15-10 и довели до допов где переехали своих оппонентов в ноль. Ну и когда в родной стране так освистывают это очень тяжко, они явно из-за психологии так жестко слили Nuke.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: «Их опередила совершенно свежая команда и мертвая команда» — Thorin об игре Heroic в полуфинале нижней сетки

Напомним, что Astralis совершили два невероятных подвига в финале нижней сетки BLAST Premier Fall Final против Heroic, вернувшись из большого дефицита на Mirage, чтобы выиграть в овертайме, прежде чем побить своих местных соперников на их собственном пике карты, Nuke, завершая серию 2-0.

Материалы по теме

Heroic стали партнерами ESL — будуть отримувати прямі інвайти на турніри та брати участь у розподілі прибуткив турнірного оператора

Команда Heroic отримала партнерство з ESL. Нагадаємо, що партнери найбільшого світового кіберспортивного оператора отримують прямі інвайти на більшість турнірів, які проводить ТО. Також вони беруть участь у розподілі грошей, які ESL заробляє від спонсорів змагань.

NAVI переграли Astralis та вийшли у фінал IEM Cologne 2022

NAVI перемогли Astralis та вийшли у фінал IEM Cologne 2022. Спочатку чорно-жовті впевнено виграли пік суперника Nuke, який також є і їхньою сильною картою. На власному піку Mirage, який часто вважають найсильнішою картою NAVI, несподівано для уболівальників чорно-жовті почали віддавати раунд за раундом і завершили першу сторону з розгромним рахунком 3-12.

NAVI проти Astralis — інформація, аналітика та пряма трансляція першого півфіналу IEM Cologne 2022

У першому півфіналі IEM Cologne 2022 на величезній заповненій вщент LANXESS arena сьогодні зустрічаються безумовні фаворити матчу Natus Vincere та аутсайдери (хто міг так про них подумати пару років тому) команда Astralis.

Astralis перемогли MOUZ та вийшли у півфінал IEM Cologne 2022 де зустрінуться з NAVI

У складному поєдинку на досвіді Astralis змогли перемогти MOUZ і вийшли до півфіналу IEM Cologne 2022. Вже сьогодні у суботу о 16.30 данці зустрінуться з NAVI у матчі за вихід у фінал престижного турніру.