Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Британский аналитик Дункан Thorin Шилдс высказался о пути Heroic на BLAST Premier: Fall Final. В своем Twitter он высказался также о форме нового состава Astralis.

Heroic прошел путь от почти выхода в финал до того, что не смог даже финишировать топ-3 на турнире, где их опередила совершенно свежая команда и мертвая команда.

Inferno на мажоре и Mirage здесь будут вспоминаться этими игроками.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Astralis вышла в финал нижней сетки на BLAST Premier Fall Final 2021

Напомним, что Astralis совершили два невероятных подвига в финале нижней сетки BLAST Premier Fall Final против Heroic, вернувшись из большого дефицита на Mirage, чтобы выиграть в овертайме, прежде чем побить своих местных соперников на их собственном пике карты, Nuke, завершая серию 2-0.

Материалы по теме

Друга частина інтерв’ю з Олександром s1mple Костилєвим. Відео та коротко про що йдеться у другій частині

Вийшла друга частина інтерв’ю з Олександром s1mple Костилєвим, яке у нього взяв відомий журналіст і переможець премії “кіберспортивний журналіст року” Дункан THORIN Шилдс.

THORIN взяв історичне інтерв’ю у Олександра s1mple Костилєва. Відео та коротко про що йдеться у першій частині

Відомий кіберспортивний журналіст Дункан THORIN Шилдс опублікував першу частину великого інтерв’ю з s1mple. Перед нами не ванільний матеріал с прохідними питаннями і дипломатичними відповідями, а відверта розмова, з якої можна дізнатися дійсно багато цікавого і нового.

Thorin та MonteCristo створили незалежне медіа для вільного висвітлення думок у світі кіберспорту, що контролюється розробниками і ТО

Ветерани індустрії кіберспорту Крістофер MonteCristo Майклс та Дункан Thorin Шилдс запустили незалежний портал кіберспортивних підкастів Last Free Nation. Директором компанії став Пітер Морріс.

Кінець ліги FLASHPOINT. Історія про те, як намагалися створити першу у світі франшизну лігу з CS:GO, та як все скінчилося провалом, боргами та судом

Через два з половиною роки після свого створення кіберспортивна ліга FLASHPOINT знаходиться на межі банкрутства і винна багато грошей гравцям. Профспілка професійних гравців CSPPA подає до суду, намагаючись домогтися виплат у $457 500.