Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Liquid оголосили про звільнення ветерана команди EliGe та офіційне підписання росіянина Patsi та болгарина Rainwaker. Цікаво, що EliGe провів в команді феноменальні 3014 днів і навіть є співвласником організації, бо має її акції.

Коментар клубу: 

Через 8 років ми розлучаємось EliGE. Ми глибоко вдячні Джону за час, проведений у TL, від молодого таланту до зрілого дорослого, який допоміг нам досягти наших найбільших перемог: перемоги на турнірі Великого шолома, досягнення багатьох етапів плей-офф і навіть створення одного з найкращих мемів CS.

Коментар EliGe:

Усі гравці та персонал, з якими я працював протягом багатьох років. Ви всі були такими чудовими. Завжди виконували найкращу роботу, даючи нам у команді все необхідне для успіху.

Так багато імен, що я навіть не знаю, з чого почати. Напевно, хотів би зайнятися чимось довшим, оскільки останнім часом я не мав багато часу, але ви всі такі чудові й знаєте, хто ви. Зробили мою кар’єру такою незабутньою, і ми зробили стільки чудових справ.

Люблю всіх у TeamLiquid назавжди

Материалы по теме

EliGE та Pimp запустили власну навчальну платформу з Counter-Strike 2

0

Поки s1mple лише працює над своєю академією з CS2 зірки сцени EliGE та Pimp презентували власну навчальну платформу.

Бізнес-кейс Team Liquid почали вивчати в Гарварді

Бізнес-кейс можливо найсильнішого кіберспортивного бренду в світі Team Liquid почали вивчати в Гарвардській Школі Бізнесу.

Team Liquid повністю укомплектували склад з CS2. Вперше в ньому немає жодного гравця з США

0

Клуб Team Liquid офіційно укомплектував свій склад з CS2. До команди приєднався Twistzz, який повернувся в клуб після кількарічного перебування у FaZe Clan.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.