Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Spirit одержали победу на турнире Almeo Esports Cup, который проходил в Алматы, Казахстан. В финальной битве коллектив обыграл No Creativity со счетом 3:1.

Fng_ESL_Frankfurt_2015

Турнир Almeo Esports Cup проходил в Алматы, Казахстан. Всего участие в мероприятии приняло восемь коллективов, которые были помещены в сетку Single Elimination с форматом матчей до двух побед. Гранд-финал проходил в формате Best-of-5. Команды сражались за общий призовой фонд в размере свыше $43,000. В итоге, победу одержали cis Team Spirit, которые на своем пути обыграли  Whites, потом Comanche и наконец  No Creativity с итоговым счетом 3:1 по картам.

Сетка плей-офф:

Screenshot at Oct 01 18-23-58

Распределение призового фонда:

1. cis Team Spirit — $22,003
2.  No Creativity — $8,801
3-4.  Comanche,  iplay — $2,933
5-8.  Whites,  MVP Revolution,  zWarriors,  Roflo Stack — $1,760

Источник

Материалы по теме

 Team Spirit вибула з Мейджора в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам. 

0

 Після прикрої поразки у другому турі нижньої сітки Lima Major Team Spirit вибула з турніру в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам.

Гравець Team Spirit українець Мирослав Колпаков спробував виправдатися за підписання командою компанії, що спонсорує вбивство українців

Український гравець Team Spirit Мирослав Mira Колпаков на трансляції на Твіч у подкасті Олексія Storm Туманова розповів про своє відношення до нового спонсору клубу Yandex Eats.

178,5 мільйонів доларів на вбивство українців — кого підписали Team Spirit і чому за російський клуб грають українські колаборанти

Team Spirit, яка на початку повномасштабної війни виїхала з Росії і намагалася завуальовано позиціювати себе, як так звану сербську організацію, підписала російського спонсора фінтех-компанію Yandex.

Team Spirit оновили склад з Dota 2. До команди приєднався колишній гравець з команди російського провладного букмекера

Російський клуб Team Spirit, який перебазувався у Сербію і намагається позиціювати себе як не російська організація, взяв до свого складу з Dota 2 нового гравця.