Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Vitality оголосили про дострокове припинення участі у поточному сезоні франшизної ліги з VALORANT – VCT 2023. Також команда не гратиме в головному турнірі року CHAMPIONS. Причиною стало самовбивство гравця складу, яке вплинуло на всю команду і про яке ми вже писали раніше.

Офіційна заява клубу

За погодженням з Riot Games ми вирішили не брати участь у відбірному турі VALORANT Champions Tour 2023 Last Chance Qualifier та VCT Champions.

Нещодавня кончина нашого гравця Twisten викликала величезне та безпрецедентне горе серед його товаришів по команді та персоналу, наших команд та нашого клубу.
Ми не можемо уявити, щоб хтось ще грав у цих останніх змаганнях сезону.
Ось чому з поваги до нього, його сім’ї та наших гравців ми хочемо завершити наш сезон VCT 23.
Вся організація Team Vitality хотіла б висловити щиру вдячність спільноті VALORANT та кіберспортивній сцені, які продовжують гуртуватися, щоб віддати данину поваги Twisten та важливості турботи один про одного.
Більше, ніж будь-коли, ми глибоко вдячні за всю вашу підтримку та любов.

Материалы по теме

NAVI розпустили свій провальний жіночий склад з VALORANT

0

NAVI розпустили свою жіночу команду з VALORANT – Celestials, яку було створено у липні 2022 року і представлено турецьким складом.  Клуб розігнав склад з жорстким формулюванням “за незадовільні результати”.

VCT 2023: Game Changers Championship – добірка найкращих фотографій з турніру

Пропонуємо вашій увазі добірку найкращих фотографій з VCT 2023: Game Changers Championship. Riot Games дійсно створюють фантастичні турніри, справжнє свято кіберспорту.

VCT 2023: Game Changers Championship – результати жіночого Чемпіонату світу з VALORANT, хайлайти, статистика і відео фіналу

Американська команда Shopify Rebellion перемогла у фіналі жіночого Чемпіонату світу з VALORANT – VCT 2023: Game Changers Championship, який відбувся цими вихідними у бразильському місті Сан Пауло.

Розпочинається VALORANT Game Changers Championship 2023 – жіночій Чемпіонат світу з VALORANT

0

В бразильському місті Сан Пауло розпочинається жіночий Чемпіонат світу з VALORANT. VALORANT Game Changers Championship 2023 збере вісім найкращих жіночих колективів світу, які змагатимуться за призовий фонд у розмірі 500 тисяч доларів.