Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Китайцы из LGD без проблем переиграли Team Empire и тем самым обзавелись второй победой и вышли в лидеры группы А

1T71mS3BdRQ

После хорошего начала против  Team Secret,  Team Empire предстояла встреча с одним из фаворитов группы А, коим стали ребята из  LGD Gaming. Китайский коллектив уверенно начал выступление на The International 7, обыграв ребят из  Fnatic.

Team Empire против  LGD Gaming показывали крайне не стабильную и не внятную игру. Интересно было понаблюдать за  Романом “Resolution” Фоминком на герое Arc Warden, но кроме фарма и некоторых микро-моментов нечего мы не увидели.

“Имперцы” ещё сегодня будут сражаться с  Infamous, старт запланирован на 03:00 по Киеву.

Материалы по теме

LGD Gaming оновили склад команди з Dota 2

0

LGD Gaming презентували новий склад в якому змінилося два гравці. До актуального ростеру команди додалися Emo та Pyw.

Зрада! Англійський клуб підписав російський склад з Rainbow Six Siege

Англійський клуб TT9 Esports підписав нещодавно звільнений російський склад Team Empire з Rainbow Six Siege. Про це клуб повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

Team Empire звільнила свій зірковий склад з Rainbow Six: Siege через те, що Ubisoft припинила фінансувати російські команди через війну в Україні

Російський клуб Team Empire повідомив про закриття свого зіркового складу з Rainbow Six: Siege. Судячи з контексту, розробник гри Ubisoft припинив фінансування команд з Росії  через війну в Україні і через це команда стала збитковою і клуб вирішив відпустити гравців на вільні хліба. Склад команди продовжить виступати й надалі, але незалежно і під іншою назвою.

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.