Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Після перемоги на YaLLa Compass 2024 монгольська команда The MongolZ обігнала переможців останнього Мейджора команду NAVI і піднялася на шосту сходинку у світовому рейтингу за версією Valve.

Нагадаємо, що віднедавна саме цей рейтинг визначатиме, які саме команди будуть запрошуватися на Мейджори. Більш відомі рейтинги від HLTV і ESL не матимуть жодного значення. 

Український клуб MONTE в рейтингу Valve опинився аж на 38 місці, тож якби відбіркові на Мейджор проходили сьогодні, команда з Монастирища не мала б шансів потрапити на RMR напряму, а була б змушена продиратися через закриті кваліфікації. 

Слід зазначити, що оновлений рейтинг HLTV не такий недружній для українських клубів. Так NAVI в ньому посідають шосту позицію (в рейтингу Valve сьоме місце), а Monte за версією HLTV все ще на 26 місці, що на 12 місць вище, ніж в рейтингу Valve.

Хоча ми і звикли публікувати і орієнтуватися на рейтинги HLTV, в майбутньому цей рейтинг не матиме провідного значення, бо вже на наступний Мейджор всі запрошення роздаватимуться за рейтингом Valve.