Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

TYLOO продемонстрировали потрясающую игру в рамках азиатской квалификации на ESL Pro League Season 12. В битве за слот китайцы разгромили ViCi Gaming со счетом 3:0 по картам.

На протяжении всей квалификации TYLOO не проиграли ни одной карты. В первом матче они выиграли у Invictus Gaming, а потом дважды расправились с ViCi Gaming.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Evil Geniuses выиграли BLAST Premier: Spring 2020 для Северной Америки

Сетка плей-офф:

Азиатская квалификация на ESL Pro League Season 12 прошла в период с 19 по 21 июня. 7 коллективов из Азии сражались за единственный слот в основную стадию турнира.

Источник

Материалы по теме

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.

Усі Мейджори в історії CS:GO: команди-переможці, найтитулованіші гравці та країни

CS:GO — остання версія Counter-Strike, випущена у 2012 році зараз є однією з найпопулярніших дисциплін кіберспорту у всьому світі.

20 офіційних мільйонерів CS:GO — рейтинг найуспішніших гравців культового шутера

Нещодавно вперше в історії 20 гравців у CS:GO перетнули психологічну межу, вигравши на турнірах понад мільйон доларів, тобто вони офіційно стали доларовими мільйонерами.