Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Выход на первое место им обеспечила победа на Perfect World Asia League Summer 2020 над Invictus Gaming в финале турнира.

Помимо 2000 RMR-очков команда также заработала $25,000.

По ходу турнира китайский коллектив показал безупречный результат — всего лишь одно поражение в групповой стадии и одна отданная карта в финале. Все остальные матчи закончились победой со счетом 2-0 для TYLOO.

Так выглядел путь команды в плей-офф:

А тут показано нынешнее положение команд азиатского региона после двух прошедших RMR-турниров:

 

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: OverDrive: 5TRYK#R соберет состав для CYBERSHOKE

На следующем RMR-турнире азиатского региона Perfect World Asia League Fall 2020: Asia разыграют еще больше очков — за первое место полагается 2500 очков. Соревнование пройдет осенью, точные даты проведения будут оглашены позже.

Материалы по теме

CS:GO продовжує розвиватися, демонструючи значне зростання кількості гравців у січні

0

На одинадцятому році з моменти виходу гри CS:GO все ще продовжує розвиватися. Головний тактичний шутер планети в січні 2023 року подолав планку в 1 мільйон 200 тисяч гравців граючих протягом однієї доби. Це найбільша кількість за виключенням ковідного 2020 року, коли було встановлено рекорд у 1 мільйон 300 тисяч гравців.

VALORANT обігнав всі кіберспортивні шутери як за загальними переглядами гри на Twitch, так і за популярністю трансляцій Чемпіонатів Світу

Чемпіонат Світу з VALORANT став найпопулярнішим серед Чемпіонатів Світу по шутерам враховуючи CS:GO. Такого результату вдалося досягти через відносно низькі показники переглядів Мейджору в Ріо у порівнянні з весняним Мейджором в Антверпені.

Новий патч у CS:GO спричинив вибух інтересу до гри

0

Завдяки виходу нового патчу, який прибрав з офіційного списку карт Dust 2 та додав Anubis, онлайн CS:GO суттєво виріс і встановив планку у 1,129 мільйона одночасно граючих гравців.

Професіонали відреагували на неочікувані зміни у CS:GO

Життя так влаштоване, що люди не люблять зміни, проте вони необхідні для прогресу. Всі це розуміють, але ніхто не очікував ті зміни, що вчора презентували Valve. Особливе обурення серед гравців викликала заміна Dust 2 на Anubis.