Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Те, що у CS:GO називають Мейджором та Чемпіонатом Світу у грі Fortnite розробники назвали міні-чемпіонатом на лані. Порівняння доречне тому, що на обох подіях однаковий призовий фонд 1 мільйон доларів США.

Очні заходи з Fortnite повертаються! Поспішаємо поділитися радісною новиною: ми плануємо провести закритий міні-чемпіонат з Fortnite 2022 в очному форматі! Він пройде 12 та 13 листопада у США у місті Ролі (штат Північна Кароліна). Зрозуміло, при проведенні будь-якого очного заходу здоров’я та безпека гравців стоять для нас на першому місці. Якщо епідеміологічна обстановка, регіональні закони чи рекомендації зміняться, ми можемо перенести захід або змінити плани.

Ми запросимо найкращих учасників міні-чемпіонату зі всього світу та запропонуємо їм битися в одному лобі за свою частку від загального призу в 1 мільйон доларів США! Найближчими місяцями ми докладніше розповімо про закритий міні-чемпіонат з Fortnite 2022.

Поки ви чекаєте свого запрошення, підготуйте всі необхідні документи для поїздки: паспорти, візи або інші посвідчення особи державного зразка, сертифікати про вакцинацію тощо.

До зустрічі на змаганнях пізніше цього року!

Раніше ми писали про те, що Європейська Федерація Кіберспорту проведе Чемпіонат Європи з призовим фондом 100 тисяч доларів. Через війну в Україні Росії заборонили брати в ньому участь. 

Материалы по теме

Epic Games виплатить 520 мільйонів доларів за порушення правил FTC у грі Fortnite

Epic Games досягла мирової угоди з Федеральною торговою комісією США (FTC). Видавець ігор має заплатити 245 мільйонів доларів FTC, щоб «вирішити проблеми, пов’язані з попереднім дизайном магазину товарів Fortnite та систем відшкодування у Fortnite». Крім того, Epic має заплатити ще 275 мільйонів доларів, щоб «вирішити проблеми, пов’язані з конфіденційністю дітей».

Батьки подали в суд на Epic Games через ігрову залежність дітей, що грають у Fortnite

Верховний суд Канади ухвалив до розгляду позов проти видавця комп’ютерної гри Fortnite, який подали три сім’ї з Квебеку, Канада. У позові стверджується, що діти в цих сім’ях мають залежність від відеогри, що негативно позначається на якості їхнього життя.

Fortnite Champion Series 2022 Invitational — кіберспорт Fortnite подає надію після дворічної коми

Кілька років тому Fortnite з обох ніг увірвався у кіберспорт, зробивши спробу стати грою номер один і це йому майже вдалося.

FaZe звільнили гравця через расистські висловлювання. Судячи з усього його кар’єру в якості професіонала закінчено

FaZe Clan вигнали професійного гравця зі свого складу з Fortnite за расистські висловлювання на стрімі. Під час гри гравець з ніком Cented сказав слово ні..р у груповому чаті. При чому це слово профі використав в якості привітання, скоріше за все він вирішив пошуткувати, але це обурило інших гравців.