Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Те, що у CS:GO називають Мейджором та Чемпіонатом Світу у грі Fortnite розробники назвали міні-чемпіонатом на лані. Порівняння доречне тому, що на обох подіях однаковий призовий фонд 1 мільйон доларів США.

Очні заходи з Fortnite повертаються! Поспішаємо поділитися радісною новиною: ми плануємо провести закритий міні-чемпіонат з Fortnite 2022 в очному форматі! Він пройде 12 та 13 листопада у США у місті Ролі (штат Північна Кароліна). Зрозуміло, при проведенні будь-якого очного заходу здоров’я та безпека гравців стоять для нас на першому місці. Якщо епідеміологічна обстановка, регіональні закони чи рекомендації зміняться, ми можемо перенести захід або змінити плани.

Ми запросимо найкращих учасників міні-чемпіонату зі всього світу та запропонуємо їм битися в одному лобі за свою частку від загального призу в 1 мільйон доларів США! Найближчими місяцями ми докладніше розповімо про закритий міні-чемпіонат з Fortnite 2022.

Поки ви чекаєте свого запрошення, підготуйте всі необхідні документи для поїздки: паспорти, візи або інші посвідчення особи державного зразка, сертифікати про вакцинацію тощо.

До зустрічі на змаганнях пізніше цього року!

Раніше ми писали про те, що Європейська Федерація Кіберспорту проведе Чемпіонат Європи з призовим фондом 100 тисяч доларів. Через війну в Україні Росії заборонили брати в ньому участь. 

Материалы по теме

FaZe звільнили гравця через расистські висловлювання. Судячи з усього його кар’єру в якості професіонала закінчено

FaZe Clan вигнали професійного гравця зі свого складу з Fortnite за расистські висловлювання на стрімі. Під час гри гравець з ніком Cented сказав слово ні..р у груповому чаті. При чому це слово профі використав в якості привітання, скоріше за все він вирішив пошуткувати, але це обурило інших гравців. 

Team Liquid випустили колекцію мерчу в колаборації з Fortnite — це унікальний кейс в практиці кіберспорту

Поки в Україні всі грають в CS та інколи в Dota 2 Team Liquid зробили круту колаборацію з мегапопулярною грою Fortnite. Клуб випустив колекцію мерчу з атрибутикою гри де є все, від шкарпеток до килимка для мишки.

Геймери без кордонів допомогли зібрати 3 мільйони доларів на благодійність в грі Fortnite

«Геймери без кордонів» (Gamers Without Borders) допомогли зібрати 3 мільйони доларів в грі Fortnite у рамках чотириденного благодійного кіберспортивного фестивалю у, що охоплює Європу, Північну Америку та Близький Схід і Північну Африку. Ця подія також послужила відбірковими змаганнями для флагманського фестивалю ігор та кіберспорту в Саудівській Аравії, який відбудеться пізніше цього літа.