Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Команда прошла на турнир с призовым в размере $119,000, который будет проходить 19 и 20 декабря. На нем выступят команды из Европы, Ближнего Востока и Африки.

Что касается того, кто занял первое место на ALGS Autumn Circuit #4, то данной командой стали Alliance с их скандинавским составом. В топ-20 турнира также прошли такие СНГ-коллективы как Gambit, Exorcism, 789, dead inside и MajorPushers, за которых выступает бывший игрок NAVI по Apex Legends.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Шоу-матч по CS:GO между Buster и bratishkinoff смотрело 122 тысячи человек

Что касается NAVI, то команда закончила свое выступление на стадии полуфинала, заняв одно из последних мест. Недавно из команды ушел 9impulse, и в данный момент “желто-черные” играют с заменой в виде немца под ником Nesh — бывшим игроком PENTA и Reciprocity.

Состав Luminosity

  • Александр Sanya Бокучава
  • Дмитрий Xron Сахарук
  • Анатолий Wrugb Белоусов
  • Александр Xeon Бакуменко

 

Материалы по теме

Чемпіони The International 2013 клуб Alliance відкрили склад з CS2

0

Легендарний шведський клуб Alliance відкрив склад з CS2. До п’ятірки увійшли суто шведські гравці команди 416Olsk, яка займала 71 місце у світовому рейтингу. 

Чемпіони Dota 2 The International. Згадуємо всіх, хто вигравав легендарний турнір з 2011 року

Перед тим, як ми дізнаємося ім’я нових чемпіонів The International, саме час згадати тих, хто ставав найкращими у попередні роки і закарбував свої імена на зворотньому боці величної Егіди.

Alliance оголосив про розпуск свого складу з Dota 2. Шведський клуб збере склад, “яким всі будуть пишатися”

Шведський клуб Alliance повідомив про повний розпуск свого складу з Dota 2. Останнім часом легендарний для Доти тег спіткали одні невдачі. Команда вже давно не демонструвала чемпіонської гри, а цього року навіть вилетіла з першого дивізіону DPC та не пройшла на The International 11.

Огляд двох останніх кваліфікацій на TI11: Topson та Ana вже на The International 11, Alliance вилетіли з турніру

Тривають дві останні кваліфікації на The International в регіонах Західної Європи та Південно-східної Азії і вже можна відмітити пару проміжних цікавих моментів.