Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Frag Lab, яка розробляє в Україні комп’ютерні ігри, зібрала понад 12 мільйонів гривень для ЗСУ, на які було закуплено декілька тисяч одиниць різної допомоги від аптечок до автівок для фронту.

Зараз Frag Lab створює свій благодійний фонд Help Lab International Charity Foundation для подальшої допомоги фронту. 

Коли команда Frag Lab почали збір грошей всього на один тепловізор, ми й подумати не могли, що ця невеличка ініціатива виросте до таких грандіозних масштабів. Сьогодні ж ми певні — немає нічого неможливого! Ми прагнемо захистити й убезпечити іще більше українських воїнів та цивільних, і саме тому ми створюємо благодійний фонд — щоб допомагати іще більше.

Окремо хочемо подякувати нашим друзям KOLO. Завдяки нашій спільній роботі закупівлю тепловізорів вдалось швидко масштабувати до фантастичних цифр.

Ви можете стати частиною нашого волонтерського мурашника й допомогти на тому напрямі, який вважаєте за потрібне, — заявили в компанії.

Раніше ми писали про те, що CD Projekt Red проведуть стажування для українців, яки втікли від війни в Польщу. 

Материалы по теме

Після перемоги на великому турнірі Woro2k звернувся до уболівальників та нагадав про війну, що триває в Україні

Тріумфатор REPUBLEAGUE Season 3 українець Woro2k звернувся у твітері до своїх уболівальників після перемоги в турнірі. Гравець нагадав про те, що росіяни продовжують вбивати українців і війна в країні все ще триває.

Comic Con Ukraine 2022 переноситься на наступний рік. Офіційна заява організаторів

Організатори повідомили, що найбільший український фестиваль гік-культури, геймінгу та кіберспорту Comic Con Ukraine 2022 переноситься через війну. У попередні роки фестиваль став феноменом, збираючи десятки тисяч відвідувачів. 

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

Легендарному коментатору Starcraft ALEX007 виповнилося 30 років. Ювілей він відсвяткував, зібравши 260 тисяч гривень на допомогу українцям

Легендарному українському коментатору Starcraft Олексію ALEX007 Трушлякову виповнилося 30 років. Українець своєрідно привітав себе з Днем Народження, зібравши 260 тисяч гривень для фонду «Повір у себе«, який допомагає постраждалим від війни.