Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Змагальна платформа FaceIT забанила українця Дмитра Wonderful_Y Гаркушу за використання читів. В минулому сезоні українець став найкращим на фейситі.

Свій бан на два роки гравець пояснив використання помилки гри, за яку раніше бани отримало кілька професійних гравців в тому числі гравці академії Eternal Fire. В CS2 виявилася команда, прописавши яку можна було бачити суперників через стіну.

Гаразд, оскільки ми всі тут бачимо, що відбувається. Я скажу правду про те, що сталося. Я щосекунди молився, щоб мене не забанили після 2 банів гравців EF. AC, і я думав, що вийду сухим з цієї історії, бо я використовував цей баг. 

Коли з’явився цей баг, я був у тс з другом, який сказав, що всі ним користуються. Я не повірив, бо як в біса sv чити можуть працювати в faceit. Але це спрацювало 🙂 Я пограв з багом 2 раунди і відключив його, тому що не думав, що це можливо виявити з боку faceit.

Всі звинувачення на мою адресу протягом останнього року – це лайно, мене б забанили 10 разів, якби я дійсно шахраював. Але цей бан цілком заслужений. Це лише моя помилка. Хейтери можуть радіти, я все одно хотів піти на irl після сезону faceit, здається, це гарний час, щоб піти.

 

Нагадаємо, що раніше Гаркушу, як і багатьох інших відомих гравців звинувачували в читерстві. Одного з членів його команди навіть було викрито в використанні читів, проте це не стосувалося Wonderful_Y. Наразі всі звинувачення відносно українця так і не було доведено і вони залишалися на рівні підозр аж до моменту бану від FaceIT. 

Остання команда, за яку Дмитро грав заміною, також прокоментувала бан FaceIT. 

Заява щодо Wonderful_Y та команди Lazer Cats

З першого квітня ми розпочали тестування гравця, під час якого була проведена особиста зустріч де ми порозумілись у спільних поглядах та цілях. Під час тестування ми отримали запрошення на турніри та разом зіграли кваліфікацію до Esports World Cup 2024, закриту кваліфікацію до ССT, матч на United21 та матч ESEA Main.

17 квітня — Дмитро повідомив нам, що з особистих причин продовжити тестування з командою більше не може. Ми здивовані тим, що Wonderful_Y отримав блокування та засуджуємо будь-яку нечесну гру. Наразі Дмитро у своїх соц.мережах, дав розлогий коментар з приводу бану на платформі Faceit.

Нам прикро, що сталась така ситуація — ми продовжуємо тестування та пошук нового гравця.

За свою кар’єру Дмитро пограв в чималій кількості команд в тому числі в Insilio, EC Kyiv, Lazer Cats та інших, проте так і не вигравав якихось значних турнірів. 

Материалы по теме