Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російські ЗМІ повідомляють, що 16-ті річний підліток Микита Уваров, який планував побудувати і підірвати будівлю ФСБ в комп’ютерній грі Minecraft, отримав п’ять років реального тюремного ув’язнення.

Кримінальний строк підліток отримав ще на початку 2022 року, проте подав апіляцію. Прокуратура просила для підлітка покарання у 9 років ув’язнення, після винесення вироку захист підсудного просив змінити покарання з реального на умовне, проте суд відмовив. 

Остаточно днями апеляцію відхилив Верховний Суд Росії, а міжнародні суди не закони РФ не мають жодного впливу. 

«Я не небезпечний для суспільства. Я вважаю, що 5 років ув’язнення – це надто жорстоко. Я розкаявся, виправився і більше не планую потрапляти у поле зору органів та порушувати закон», – заявив Микита у суді.

Читайте також: Скандальний тренер HUNDEN⁠ став головним аналітиком Astralis після зняття дискваліфікації ESIC

Материалы по теме

Monte звільнили sdy. Що буде з командою і гравцем

Неочікувано для всіх  сьогодні український клуб Monte звільнив свого лідера Віктора sdy Оруджева. В офіційній заяві клуб повідомив, що контракт гравця не подовжено за згодою обох сторін. Проте з заяви гравця стає зрозумілим, що ініціатором звільнення була команда.

“Кіберспорт поза політикою”, або як президенти шести країн відкривали “Ігри майбутнього” в Казані

Коли у 2014 році Росія анексувала Крим і розпочала війну на Донбасі, переважна більшість українських кіберспортсменів і кіберспортивних діячів продовжили грати в російських командах, на російських турнірах і їздити на заробітки до Москви, облаштовуючи студії і виступаючи зі сцени міжнародних змагань, чи коментуючи матчі цих змагань, організованих путінським олігархом для відмивання репутації вбивць і загарбників.

Кінець казки? Monte не пройшли на Мейджор і ось основні причини, чому так сталося

Український клуб Monte, який здійснив революцію у CS:GO і в українському кіберспорті, не зміг пройти на перший Мейджор з CS2. Ця поразка може привести команду до швидкого згасання на тлі проблем, з якими вона стикається прямо зараз.

Англомовні запроданці та інші зашквари трансляцій турніра Путіна “Ігри майбутнього”

В Росії розпочався турнір Путіна “Ігри майбутнього”. Попри сподівання, на турнірі з Dota 2 була присутня англомовна трансляція і на ній працювали відносно відомі англомовні таланти, один з яких навіть коментував The International.