Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Україні незабаром вийде роман за всесвітом League of Legends. Новинка очікується в травні, саме в цей час в мобільній версії LoL розпочнеться сезон, присвячений історії і героям, про яких йдеться в романі.

Це буде епічна історія про магію, помсту та імперію на краю загибелі. Книга під назвою “Руйнація” коштуватиме 450 гривень і буде доступна українською мовою.

Каліста — остання надія на порятунок занепалих земель імперії Камавор. Вона очолює військо і присягає стримувати згубні інстинкти юного і жорстокого короля Вієґо. Плани руйнує отруєний кинджал убивці-найманця, який ранить дружину Вієґо. Отрута повільно вбиває Ізольду, а король, у своєму божевіллі і скорботі, падає все нижче й от-от потягне за собою весь Камавор.

У спробі врятувати королівство Каліста вирушає на пошуки загублених Благословенних островів за ліками для Ізольди. Тут вона опиниться перед складним вибором. І у найтемнішу мить честь і вірність Калісти зіграє вирішальну роль у спробі врятувати світ від зла.

Передзамовити книгу можна вже зараз за цим посиланням. 

Материалы по теме

Faker став першим членом Зала слави LoL. Трейлер документального фільму про найлегендарнішого кіберспортсмена світу

0

Найвідоміший і найтитулованіший кіберспортсмен світу Faker став першим членом Hall of Legends – залу слави League of Legends, куди прийматимуть лише найсильніших легенд.

Інтерв’ю з Maynter – найкращим українським гравцем в Лігу Легенд

В інтернеті з’явилося дуже цікаве інтерв’ю з топовим українським гравцем в LoL Володимиром Maynter Сорокіним. Також у відео можна побачити, як проходить буткемп однієї з топових команд світу в Лігу Легенд. 

Gen.G Esports в черговий раз виграли весняний сезон LCK, зібравши вражуючу кількість глядачів в фіналі

0

Gen.G Esports перемогли у фіналі T1 і стали чемпіонами весняного сезону LCK – найпрестижнішої ліги з League of Legends. Давні суперники влаштували справді епічний фінал, який закінчився з максимально близьким рахунком 3-2.