Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Болгарський снайпер нарешті знайшов дім, покинувши Complexity в жовтні.

Валентин «⁠poizon⁠» Васильєв офіційно приєднався до fnatic, повідомила лондонська організація. 23-річний гравець грав стендином в команді з початку березня, брав участь у відкритих кваліфікаціях до PGL Major в Антверпені, а також грав у груповому етапі ESL Pro League Season 15.

Тим часом, Пеппе «⁠Peppzor⁠» Борак продовжить грати зі складом в наступні кілька місяців, повідомила організація.

Підпис болгарина стане першим кроком у стабілізації складу після періоду невизначеності для fnatic, коли команда побачить раптовий відхід Оуена «⁠smooya⁠» Баттерфілда та перехід Людвіга «⁠Brollan⁠» Броліна в NIP. Ситуація змусила європейську команду використовувати різних дублерів і гравців академії протягом останнього місяця.

Зараз склад fnatic виглядає наступним чином:

Alex «⁠ALEX⁠» McMeekin
William «⁠mezii⁠» Merriman
Freddy «⁠KRIMZ⁠» Johansson
Valentin «⁠poizon⁠» Vasilev (trial)
Peppe «⁠Peppzor⁠» Borak (stand-in)
Jamie «⁠keita⁠» Hall (coach) 

Материалы по теме

Українець, якого свого часу не захотіли брати NAVI, пробився у фінал турніру з призовим фондом 128 тисяч доларів. Його команда зіграє з fnatic

Команда ex-MAD Lions з Українцем Woro2k у складі вийшла у фінал турніру Republeague Season 3. У матчі за 75 тисяч доларів на команду чекає оновлений склад fnatic, але навіть якщо команда Воро програє, вона все одно отримає 32 тисячі доларів за друге місце.

Fnatic стала партнером трьох коледжів у Великобританії. Клуб буде допомагати студентам отримати кваліфікацію для роботи в індустрії кіберспорту

Європейська кіберспортивна організація Fnatic запустила партнерську програму з британськими коледжами для підтримки студентів, які планують робити кар’єру в іграх та кіберспорті.

Зарплати у Fnatic сягають 25 тисяч доларів? На це натякнув співвласник Copenhagen Flames

Співвласник Copenhagen Flames, які нещодавно продали двох гравців у Fnatic, розповів про проблеми зі збереженням команди після її успіхів останнім часом. Головна проблема, як завжди, в зростанні апетитів гравців, які починають пробиватися на кіберспортивний Олімп.

Fnatic показали нову тренувальну базу, побудовану разом з BMW у Берліні. Дивіться відео

Лондонський кіберспортивний клуб Fnatic показав свою нову тренувальну базу, відкриту у партнерстві з BMW. База розташована в Берліні та стане домом для команди клубу League of Legends, та інших складів, які будуть виступати на турнірах в Німеччині.