Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Valve у новому патчі CS:GO оновила свій античіт VACnet, а також додала окрему капсулу з автографами чемпіонів PGL Major Antwerp 2022 команди FaZe Clan. Придбати її можна всередині гри за 30 грн.

Дивіться також фотогалерею з неймовірними емоціями переможців Мейджору з CS:GO в Антверпені. 

Материалы по теме

Valve повідомила, що скоро Steam перестане працювати на операційних системах Windows 7 та Windows 8

Valve припинить підтримку платформи Steam на операційних системах Windows 7 та Windows 8. Про це компанія повідомила на сайті Steam. Підтримка триватиме лише до 1 січня 2024 року, після чого Steam перестане працювати на застарілих операційних системах.

Всі зміни, які на нас очікують в Counter-Strike 2

VALVE запустили окремий розділ сайту, присвячений Counter-Strike 2. На ньому є українськомовна версія, розповідається про нові можливості гри і анонсовано закрите тестування для обраних гравців.

VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2

0

Стало відомо, що VALVE подала заявку на реєстрацію торгової марки CS2. Фактично це означає, що компанія дійсно планує випустити другу частину Counter-Strike, проте не можна бути впевненим на 100 відсотків у тому, що це буде той самий CS:GO переведений на рушій Source 2.

Стало відомо, скільки заробляють розробники карт в CS:GO

В файлах CS:GO датамайнери знайшли відмітку про суми, які Valve заплатили розробникам за карти Anubis, Ancient та Tuscan. Судячи з зазначених у файлах сум, незалежні розробники отримали по 150 000 доларів за карту.