Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Vici Gaming побеждают команду Virtus.pro на WePlay AniMajor 2021. Матч закончился со счетом 1:2 не в пользу медведей. К сожалению, они покидают этот турнир.

Китайская команда в первой карте просто разгромила наших ребят, но VP ещё попытались отбить свое преимущество назад, сыграв в ничью. В рамках матча ВО3, коллектив Vici Gaming забирает третью карту и отправляет Виртусов домой. Теперь в плей-оффе остается только одна Снг команда.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Team Spirit — сенсация мейджора. Команда из СНГ выбила Alliance в нижней сетке плей-офф WePlay AniMajor

Vici теперь 9-я команда, находящаяся на TI10. Это сталкивает TeamNigma на 13е место, что означает, что им нужно попасть в топ-2, чтобы получить прямой инвайт.

Можете наблюдать красивейшую рампагу от Poyoyo:

С 2 по 13 июня проходит  долгожданный мейджор WePlay AniMajor, на котором 18 команд разыграют $500,000.

Подробнее можете смотреть в нашем Репортаже

Материалы по теме

CEO NAVI порівняв Virtus.pro з білоруськими креветками та відмітив, що ця історія пахне гірше білоруського сиру

0

CEO Natus Vincere Євген Золотарьов у своєму твіттері прокоментував ситуацію зі зняттям санкцій з російського клубу Virtus.pro. Золотарьов порівняв клуб Алішера Усманова з білоруськими креветками і висловив думку, що ця історія пахне гірше білоруського смердючого сиру.

З російського клубу Virtus.pro зняли всі санкції

Російський клуб Virtus.pro зміг вийти з під міжнародних санкцій, які було на нього накладено через війну в Україні. В останні місяці клуб активно працював над тим, щоб знову грати під своєю історичною назвою, яку був вимушений змінити на Outsiders. Наразі фактично всі великі турнірні оператори зняли санкції з ведмедів і дозволили Virtus.pro виступати під своєю

Продаж або фейк? Стала відома сума, за яку Virtus.pro продали вірменським інвесторам і вона не вселяє довіри

Стало відомо за скільки російська група компаній VK продала головний російський клуб Virtus.pro вірменським інвесторам. Російське видання «ВЕДОМОСТІ» повідомило, що згідно з фінансовим звітом VK, клуб було продано за суму в 174 мільйони рублів (2,27 мільйона доларів США). 

Virtus.pro знову отримують гроші від брендованих скинів в грі Rainbow Six Siege

0

Російський клуб Virtus.pro, який минулого року змінив юрисдикцію на вірменську, втікаючи від санкцій, не тільки повернув свою офіційну назву в грі Rainbow Six Siege, а і домігся того, що в гру повернулися командні скини.