Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Водночас в день запуску каналу команда примудрилася звільнити guthriee, проте поки не назвала гравця, який вийде на заміну. Також в команді повідомили, що збираються на буткемп. 

Наразі команда знаходиться на 88 місці світового рейтингу і сподіваємося це не максимум і буткемп та заміна принесуть результати, а поки команда закликає підписуватися на їх канал і обіцяє багато регулярного цікавого контенту. 

 

Материалы по теме

Букмекерська контора Фавбет: кіберспорт та інші парі — докладно про можливості

За останні декілька років Кіберспорт набув значної популярності. Відповідно, з’явилися і беттери, хто прагне укладати парі, пов’язані з результатами кібертурнірів.

Розпочинається Play-off ECO МедіаЛіги. Команда Zeus битиметься з друзями s1mple, а ink-mate спробує здолати професіоналів з Lazer Cats та B8

Сьогодні стартує Play-off наймедійнішого проекту цього літа в українському кіберспорті – ECO МедіаЛіга. Протягом тижня триватимуть ігри основної стадії, у суботу відбудуться півфінали турніру, а у неділю буде зіграно матчі за перше та третє місця, а також шоу-матч із запрошеними зірками.

Гравець зробив ставку проти себе на ECO Медіалізі. Команду KYIVMICTOKBITIB дискваліфіковано

В рамках останнього дня групового етапу ECO Медіаліги з CS:GO стався неприємний інцидент. В команді KYIVMICTOKBITIB на заміну Bondik вийшов колишній гравець клубу IKLA Павло uQlutzavr Білов.