Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На каналі Олексія Малецького вийшло цікаве інтерв’ю з Діаною Федченко, яку кіберспортсмени і вболівальники насамперед знають як ідеолога проекту Кацапське Інферно і наречену Олександра Петрика.

Як завжди інтерв’ю від yxo на рівні і рекомендоване до перегляду. 

 

Материалы по теме

Українські діячі намагаються вплинути на кіберспортивний клуб Рональдіньо, який поїхав на турнір Путіна. Ось чому це не матиме результату

Українське ком’юніті намагається вплинути на маловідомий у нас кіберспортивний клуб Ramboot R10, який належить легендарному футболісту Рональдіньо і поїхав до Росії для участі в турнірі Путіна “Ігри майбутнього”.

Як українців в окупації зросіщують через кіберспорт? Відео про використання РФ кіберспорту для пропаганди

0

Журналістка Діана Федченко зробила цікавий матеріал про те, як Росія використовує кіберспорт в інтересах пропаганди. Звичайно матеріал можна було б значно розширити, бо висвітлено тільки верхівку айсберга, проте з відео кожному стане доволі очевидно, що кіберспорт вже давно не поза політикою і став інструментом для відбілювання репутації Росії і зомбування молодого покоління в інтересах РФ.

yXo нарешті зробив інтерв’ю з CEO Monte Дмитром Вовком

На Youtube вийшло цікаве інтерв’ю Олексія Малецького з CEO Monte Дмитром Вовком. Це одна з останніх робіт відомого коментатора, знята в студії WePlay.