Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

CEO Monte Дмитро Вовк у командному відео відповів хейтерам на гострі претензії до клубу, які звучать останнім часом від тих, хто ще нещодавно вважалися відданими фанатами найбазованішого клубу в Україні.

Щодо відео насамперед треба віддати належне двом речам:

 1. Попри круте піке, в якому опинилися Монте, Дмитро Вовк тримався дуже впевнено і відкрито і його інтерв’ю яскраво контрастувало з поведінкою СЕО організацій, яку ми зазвичай звикли бачити в подібних відео.
 2. Продакшен Monte в рази кращий і стильніший, ніж у багатьох топових команд і просто незрівняний з тими ж NAVI. 

Проте повернемося до відео, бо з нього стали відомими відповіді на кілька надважливих питань, які привели Monte з шостого місця світового рейтингу до вильоту з ТОР-50. 

 • Насамперед хоч це і не було сказано прямо, стає зрозумілим, що власник Монте вважає, що розставання з sdy було помилкою. 
 • Розставання з Woro2k стало неминучим, бо обидві сторони вигоріли і не хотіли залишатися разом.
 • Вовк визнав, що останній сезон для команди був провальним, на 3 з 10 і багато з критиків праві, називаючи різні причини. 
 • Квема команда не придбала, не тому, що не мала на нього грошей, а тому, що вважала його ціну невиправдано високою і не хотіла ризикувати такими грошима, не маючи впевненості в тому, що він заграє.
 • jks не підписали, бо Монте команда не його рівня. Сильні гравці не все вимірюють грошима і шукають пропозиції від більш іменитих клубів. 
 • Підписання гравців з академії (з ними провалили вихід на Мейджор) відбулося, бо клуб прагнув повторити досвід MOUZ і Astralis, де молоді таланти підсилили клуби. Нажаль скілова молодь не витримала морального тиску. 
 • На думку Вовка більшість кіберспортивних клубів в тому числі топових неприбуткові і живуть на інвестиції.
 • У відповідь на критику невиразної і дорогої колекції мерчу CEO зазначив, що це лише початок. 
 • Мерч приносить надзвичайно невеликий прибуток, для покупки лише одного Kvem магазин Монте має продавати мерч 106252 днів  (291 рік).

 

Материалы по теме

Оновився рейтинг HLTV. Monte знову втратили кілька позицій

0

Оновився рейтинг HLTV з CS2. NAVI залишилися на 5-му місці, а от клуб Monte втратив ще кілька місць і опустився з 52 на 57 місце. Лідерами серед українських клубів з суто українським складом залишаються B8, які посідають 31 місце.

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.

Оновився світовий рейтинг HLTV. Monte ще ніколи не падали так низько, а B8 не взлітали так високо

Monte вперше за півтора року вилетіли з ТОР-50 HLTV. В оновленому рейтингу найкращих команд світу клуб, який ще рік тому вважався легендою і майбутнім українського CS, опинився лише на 52 місці, поступившись в гонці кільком іншим українським клубам.