Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro обыграли Natus Vincere в первом дивизионе Dota Pro Circuit 2021-2022 для Восточной Европы со счетом 2:0.

Следующие игры первого дивизиона запланированы на 20 января. Team Empire сразится с HellRaisers в 16:00 по Киеву, а Virtus.pro встретится с Team Spirit в 19:00.

Статистику матча Virtus.pro – NAVI вы можете наблюдать ниже:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: B8 Esports завершили первый сезон DPC 2021-2022 без единой победы — лузстрик команды составил 18 официальных матчей подряд

После шести матчей коллектив Алексея Solo Березина имеет три победы и четыре поражения:

Встречи первого дивизиона Dota Pro Circuit 2021-2022 для Восточной Европы проходят с 2 декабря по 21 января в онлайне.  За результатами турнира можно следить в нашем специальном репортаже.

Материалы по теме

Counter-Strike програв. Турніри в жанрі MOBA посіли 9 з 10 перших місць за кількістю глядачів у 2023 році

Стали відомі найпопулярніші кіберспортивні турніри у 2023 році. До першої десятки найпопулярніших чемпіонатів за піковою кількістю глядачів потрапило чотири турніри з League of Legend, п’ять турнірів з мобільної МОБИ Mobile Legends і один турнір з Counter-Strike, яким став BLAST Paris Major, який опинився лише на дев’ятому місці.

ESL оголосила розклад змагань з Dota 2 на 2024 рік. Організація бере під повний контроль кіберспорт моби від Valve

Як і очікувалося ESL бере під повний контроль сцену Dota 2. Найбільший у світі турнірний оператор оголосив розклад турнірів на 2024 рік і він каже про те, що саме ESL буде регулювати розвиток кіберспорту в Мобі від Valve.

The International повернувся до того, з чого все починалося, але він став ракетою, яка відірвала кіберспорт від землі і піднесла на олімпійську орбіту

У далекому 2011 році сталася глобальна кіберспортивна революція, вперше в історії цифрового спорту за перемогу в турнірі команда отримала 1 мільйон доларів США.