Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Виявилося, що VP пішли по шляху імпортозаміщення і відкрили склад по російській грі Warface, яку видала Mail.ru, яка, о диво, належить тому самому власнику, що і команда Virtus.pro.

Найближчий турнір під новим тегом Virtus.pro проведе 17-19 червня – на ці дати призначено Warface VK Play Cup із призовим фондом 17 мільйонів рублів.

Як то кажуть коло патріотизму замкнулося! Mail.ru, яка належить пропутінському олігарху, видала гру, по якій проводиться турнір від мережі VK, яка належить тому самому олігарху, а на ньому грає команда, яка теж належить тому самому олігарху. 

Для повної скрєпності гравці вирішили писати нікнейми російською, так би мовити, імпортозаміщення має бути повним. 

Від цих російських нікнеймів хочеться і плакати та сміятися одночасно. Вони настільки чудові, що ми навіть вирішили написати цю новину, не дивлячись на огиду. Українською нікнейми не перекладали. 

Склад Virtus.pro

Али «Трейз» Тагиев (капитан)
Антон «Монтон» Казаков
Вадим «Ферева» Рулёв
Артур «ПлюшевоеМясо» Жабинец
Никита «Хокардик» Лазаренко
Борис «мистер.мерседес» Храпов (тренер)

Читайте також про ще один зашквар з Росії. Дружина колишнього капітана NAVI виклала порно у своєму виконані прямо у себе на каналі в телеграм.

Материалы по теме

Monte знову прикро програли Virtus.pro, цього разу в максимально конкурентному поєдинку

У неймовірно напруженому двобої Monte знову програли Virtus.pro, цього разу в півфіналі турніру Thunderpick World Championship 2023.

Monte програли Virtus.pro і посіли друге місце на Roobet Cup 2023

Український клуб Monte посів друге місце на турнірі Roobet Cup 2023. Це перші змагання Тір-S рівня, на яких команда дійшла до суперфіналу.

Російський кіберспортивний спрут розкинув щупальця в Європі, а Україна не може нічого вдіяти

Росіяни продовжують експансію в Європу, намагаючись залишитися у світовому кіберспорті попри війну в Україні. Схоже, одіозний холдинг ESForce і російські олігархи, які за ним стоять, стали розумнішими і тепер не кладуть всі яйця в одну корзину.

Карма в дії. 9z викинули останніх росіян з ESL Pro League S18 після знущань у соціальних мережах

0

Остання російська команда вилетіла з ESL Pro League S18. Команда Virtus.pro не змогла впоратися з головними аутсайдерами Play-off командою 9z. Аргентино-уругвайський сквад створив сенсацію, відправивши вірменських ведмедів назад у ліс.