Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський пропутінський клуб Virtus.pro нарешті розкрив таємницю, де саме вони будуть виступати у власній новій формі, та під власною назвою. Враховуючи те, що кругом на команду накладені санкції через війну в Україні, ніхто не міг зрозуміти, про який турнір і яку гру каже команда в анонсах.

Виявилося, що VP пішли по шляху імпортозаміщення і відкрили склад по російській грі Warface, яку видала Mail.ru, яка, о диво, належить тому самому власнику, що і команда Virtus.pro.

Найближчий турнір під новим тегом Virtus.pro проведе 17-19 червня — на ці дати призначено Warface VK Play Cup із призовим фондом 17 мільйонів рублів.

Як то кажуть коло патріотизму замкнулося! Mail.ru, яка належить пропутінському олігарху, видала гру, по якій проводиться турнір від мережі VK, яка належить тому самому олігарху, а на ньому грає команда, яка теж належить тому самому олігарху. 

Для повної скрєпності гравці вирішили писати нікнейми російською, так би мовити, імпортозаміщення має бути повним. 

Від цих російських нікнеймів хочеться і плакати та сміятися одночасно. Вони настільки чудові, що ми навіть вирішили написати цю новину, не дивлячись на огиду. Українською нікнейми не перекладали. 

Склад Virtus.pro

Али «Трейз» Тагиев (капитан)
Антон «Монтон» Казаков
Вадим «Ферева» Рулёв
Артур «ПлюшевоеМясо» Жабинец
Никита «Хокардик» Лазаренко
Борис «мистер.мерседес» Храпов (тренер)

Читайте також про ще один зашквар з Росії. Дружина колишнього капітана NAVI виклала порно у своєму виконані прямо у себе на каналі в телеграм.

Материалы по теме

Одіозний неофашист Pure отримав відмову у візі в США, та пропустить PGL Arlington Major 2022

Стало відомо, що любителю Z-свастики, колишньому члену клубу Virtus.pro з нікнеймом Pure відмовили у візі в США. Таким чином любитель малювати літеру Z на мінікарті не зможе відвідати PGL Arlington Major 2022 і не виступить за свою нинішню команду Entity, яка так необережно запросила його у склад.

Team Spirit, NAVI та Outsiders вже точно пройшли на Мейджор. Чи зможуть команди потрапити в Америку?

Після місяця змагань у східноєвропейській лізі DPC визначилися три команди, які отримали слоти у перший дивізіон на наступний сезон, а також квоти на поїздку на Мейджор у місто Арлінгтон, CША, який розпочнеться 4 серпня.

Movistar Riders перемогли російську команду Outsiders та стали чемпіонами ESL Challenger Valencsa 2022, заробивши 50 тисяч доларів

0

Команда Movistar Riders  стала тріумфатором турніру ESL Challenger Valencsa 2022. У фіналі іспанці перемогли російську п’ятірку Outsiders (Virtus.pro), та заробили 50 тисяч доларів.

Лідер команди OG назвав фантастичну ціну, яку VP запросили за Yekindar. Європейський колектив просто не зміг дозволити собі такі витрати

0

Лідер команди OG, яка нещодавно оновилася двома молодими гравцями, розповів про те, що в першу чергу OG розглядали кандидатуру Yekindar, проте ціна на зіркового гравця Virtus.pro виявилася захмарною навіть попри те, що його перевели в запас.