Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська вірменська команда Virtus.pro представила новий склад з Dota 2, який буде виступати у наступному сезоні DPC. Команда складається цілком з російських гравців.

Нажаль команда буде виступати під власним тегом та буде грати проти команд з того самого так званого СНД, куди Valve визначають і NAVI. 

Нагадаємо, що команда Virtus.pro належить до холдингу ESForce, що знаходиться у власності пропутінського олігарха. Після початку широкомасштабної війни через ці зв’язки на команду було накладено міжнародні санкції. 

Перед початком TI11 команда вийшла з холдингу та змінила власника на нікому не відомого в кіберспорті бізнесмена вірменського походження. На думку більшості експертів, зміна власника відбулася номінально, лише для того, щоб вивести команду з під санкцій. 

Новий склад Virtus.pro

Koma’
squad1x
Noticed
sayuw
Dukalis

Ahilles (тренер)

Читайте також: Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу

Материалы по теме

Virtus.pro пропустять IEM Dallas 2023, а OG гратимуть з заміною, бо російським гравцям відмовили у візах в США

0

Росіяни пропустять IEM Dallas 2023. ESL оголосила фінальний список запрошених команд і виявилося, що Virtus.pro замінять fnatic. Російсько-вірменська організація у себе на сайті пояснила, що у гравців виникли проблеми з отриманням віз в США і через це вони пропустять турнір.

Virtus.pro звильнили KaiRON після провалу команди на RMR BLAST Paris Major

0

Команда Virtus.pro звільнила гравця KaiRON після провалу на Мейджорі. Після перемоги на Мейджорі в Ріо російський клуб несподівано перевів в запас n0rb3r7 і взяв йому на заміну молодого гравця KaiRON. Тоді команда наголошувала, що за цим гравцем майбутнє.

Virtus.pro вилетіли з RMR BLAST Paris Major Europe — команда встановила унікальний рекорд

0

Virtus.pro стала першою і останньою в історії CS:GO командою, яка перемогла на Мейджорі і не змогла пройти відбіркові на наступний. Напередодні  RMR BLAST Paris Major Europe кишеньковий сайт холдингу, до якого належить VP, передрікав команді легку перемогу з рахунком 3-0, а NAVI невихід на останній Чемпіонат Світу.

B8 зробили безцінний подарунок українцям — обіграли Virtus.pro в другому турі RMR BLAST Paris Major Europe

0

Українська команда B8 виграла найважливішу гру з часів створення команди. В другому турі RMR BLAST Paris Major Europe команда впоралася з чемпіонами Мейджора в Ріо російською командою Virtus.pro.