Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська вірменська команда Virtus.pro представила новий склад з Dota 2, який буде виступати у наступному сезоні DPC. Команда складається цілком з російських гравців.

Нажаль команда буде виступати під власним тегом та буде грати проти команд з того самого так званого СНД, куди Valve визначають і NAVI. 

Нагадаємо, що команда Virtus.pro належить до холдингу ESForce, що знаходиться у власності пропутінського олігарха. Після початку широкомасштабної війни через ці зв’язки на команду було накладено міжнародні санкції. 

Перед початком TI11 команда вийшла з холдингу та змінила власника на нікому не відомого в кіберспорті бізнесмена вірменського походження. На думку більшості експертів, зміна власника відбулася номінально, лише для того, щоб вивести команду з під санкцій. 

Новий склад Virtus.pro

Koma’
squad1x
Noticed
sayuw
Dukalis

Ahilles (тренер)

Читайте також: Митець з Канади створює шедевральні копії героїв Dota 2, прагнучи відтворити 120 персонажів. Відео процесу

Материалы по теме

Денис electronic Шаріпов перейшов в Virtus.pro. Цим вчинком він знищив агрументи, що в NAVI грали росіяни тільки з правильною позицією

Денис electronic Шаріпов перейшов в російську команду Virtus.pro, ця новина стала абсолютною несподіванкою для всієї спільноти Counter-Strike.

NAVI всуху програли Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор

0

NAVI всуху програли у принциповому матчі проти Virtus.pro в матчі за вихід на Мейджор в Копенгагені. Український клуб виборов по 9 раундів на кожній з двох зіграних карт, проте не зміг впоратися з росіянами.

Росіян забанили з турніру Malta Cyber Serie: VII з гри R6, а Maincast заявили, що розпочнуть транслювати змагання з цієї гри українською

0

Російська команда Virtus.pro, яка маскується під вірменську організацію для уникнення санкцій, обурилася дискваліфікацією свого складу з Rainbow Six Siege з турніру Malta Cyber Serie: VII.

Monte стали третіми на ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Всі результати турніру

0

Virtus.pro стали чемпіонами ESL Challenger at DreamHack Atlanta 2023. Російська п’ятірка у фіналі віддала Apex лише 9 раундів за дві карти.