Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивная организация Virtus.pro представила обновленный состав PUBG Mobile. Анонс появился на официальной странице клуба в Telegram.

В состав вошли два представителя Украины Дмитрий OldBoy Буй и Андрий TULIKA Тулика, который стал капитаном. Их тиммейты родом из России Андрей Evostation Галкин и Лука Korka Андреев. Тренером коллектива стал Кристиан Роман Kompot_trash Корбу.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Состав Natus Vincere по PUBG Mobile вышел на турнир с призовым более $3.000.000

Напомним, что 17 декабря Virtus.pro распустила состав по PUBG Mobile. По словам стаффа, решение было принято в связи с плохими результатами команды. Первая игра обновленного отряда Медведей будет в Altel Cyber Games Season 5 в январе 2022 года

Материалы по теме

В Індії заборонили PUBG Mobile. Це пов’язують з інцедентом, коли підліток вбив свою матір через гру

В Індії вдруге заборонили PUBG Mobile. Уряд зобов’язав Google та Apple видалити додаток гри зі своїх платформ.

Одіозний неофашист Pure отримав відмову у візі в США, та пропустить PGL Arlington Major 2022

Стало відомо, що любителю Z-свастики, колишньому члену клубу Virtus.pro з нікнеймом Pure відмовили у візі в США. Таким чином любитель малювати літеру Z на мінікарті не зможе відвідати PGL Arlington Major 2022 і не виступить за свою нинішню команду Entity, яка так необережно запросила його у склад.

Понад 100 гравців PUBG Mobile заарештовано в Бангладеш за організацію та участь у незаконному турнірі із забороненої гри

0

Поліція Бангладеш заарештувала понад 100 осіб під час рейду на подію PUBG Mobile LAN, яка була організована та проведена, попри заборону гри PUBG Mobile у Бангладеш.

Team Spirit, NAVI та Outsiders вже точно пройшли на Мейджор. Чи зможуть команди потрапити в Америку?

Після місяця змагань у східноєвропейській лізі DPC визначилися три команди, які отримали слоти у перший дивізіон на наступний сезон, а також квоти на поїздку на Мейджор у місто Арлінгтон, CША, який розпочнеться 4 серпня.