Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Уже через несколько минут начнется матч между Virtus.pro и HAVU. Проигравший в данной встрече покинет турнир FunSpark ULTI 2020 Europe Final.

Букмекеры до сих пор считают фаворитами в данной встрече именно Virtus.pro, хоть коэффициент на них поднялся немного и теперь составляет 1.47. На финский коллектив коэффициент составляет 2.55.

Уже известны карты, на которых пройдет противостояние:

Коллективы выбрали свои самые лучшие карты, оставив на решающую Dust2, на котором коллективы показывают одинаковую успешность.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Международный олимпийский комитет анонсировал создание Олимпийской виртуальной серии

Победитель встретится завтра против коллектива Dignitas. Матч пройдет 23 апреля в 15:00.

ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧА VIRTUS.PRO ПРОТИВ HAVU

Материалы по теме

Кубки у вигляді ядерних ракет, та нормативи ГТО. В Росії пройшов Чемпіонат Росії з комп’ютерного спорту

У російському Бєлгороді пройшло імпортозаміщення кіберспорту. Замість змагання на міжнародних турнірах команди змагалися на Чемпіонаті Росії з комп’ютерного спорту. Турнір відвідали й дискваліфіковані з Мейджора по Dota 2 скандальні Virtus.pro

YEKINDAR та buster залишать російський клуб Virtus.pro. Гравців переведено в запас та виставлено на трансфер

Команда Virtus.pro повідомила, що двоє її гравців латиш YEKINDAR та казахстанець buster переведені в запас та виставлені на трансфер.

Virtus.pro звинуватили Weplay Esports у порушенні контракту

Virtus.pro зробили офіційну заяву щодо їх сьогоднішнього зняття з Weplay Academy League Season 4. Команда, що належить російському олігарху Усманову, та тісно пов’язана з керівництвом Росії, звинуватила Weplay Esports у недотриманні умов договору, та в обмані суспільства щодо того, що Weplay не має договорів з російськими структурами.

Weplay Esports вибичилася за хибне рішення перед українцями та виключила академію Virtus.pro з Weplay Academy League Season 4

Щойно Weplay Esports опублікувала звернення, в якому принесла вибачення українським уболівальникам за запрошення академічної команди Virtus.pro під назвою Outlaws на Weplay Academy League Season 4. Також студія виключила російську команду зі свого турніру.