Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro заявили про звільнення головного тренера команди з Dota 2 Анатолія Boo1k Іванова. Звільнення відбулося через день після дискваліфікації команди зі східноєвропейського фіналу DPC.  Примітно, що звільнення відбулося не за обопільною згодою, як це роблять зазвичай для того, щоб зберегти обличчя обох сторін, а з досить жорстким формулюванням зі сторони VP.

Торішнього серпня минулого року, коли Boo1k приєднався до команди Virtus.pro, на нього покладалися великі надії. Безумовно, 5-6 місце на The International 2021 не можна вважати провалом, проте наступні результати складу Dota 2 стали розчаруванням.
Тренер Virtus.pro має велику зону відповідальності, що включає й інтеграцію нових гравців у колектив, і побудову тренувального процесу, і драфти. Це значна частина загального внеску у перемоги на турнірах. Навіть зі знижкою на непрості обставини після TI ми не можемо відзначити великих успіхів у перерахованих напрямках. Відсутність видимих ​​перспектив поліпшення привели до рішення розлучитися з Boo1k.

Залишається лише здогадуватися, що стало причиною звільнення. Можливо позиція тренера щодо ситуації навколо дисквалу команди та вчинку Pure? Але очевидно, що це не погана гра команди, бо до її дискваліфікації на турнірі DPC п’ятірка грала без поразок і була в одному кроці від путівки на Мейджор в Стокгольмі.  

Материалы по теме

Virtus.pro пропустять IEM Dallas 2023, а OG гратимуть з заміною, бо російським гравцям відмовили у візах в США

0

Росіяни пропустять IEM Dallas 2023. ESL оголосила фінальний список запрошених команд і виявилося, що Virtus.pro замінять fnatic. Російсько-вірменська організація у себе на сайті пояснила, що у гравців виникли проблеми з отриманням віз в США і через це вони пропустять турнір.

Virtus.pro звильнили KaiRON після провалу команди на RMR BLAST Paris Major

0

Команда Virtus.pro звільнила гравця KaiRON після провалу на Мейджорі. Після перемоги на Мейджорі в Ріо російський клуб несподівано перевів в запас n0rb3r7 і взяв йому на заміну молодого гравця KaiRON. Тоді команда наголошувала, що за цим гравцем майбутнє.

Virtus.pro вилетіли з RMR BLAST Paris Major Europe — команда встановила унікальний рекорд

0

Virtus.pro стала першою і останньою в історії CS:GO командою, яка перемогла на Мейджорі і не змогла пройти відбіркові на наступний. Напередодні  RMR BLAST Paris Major Europe кишеньковий сайт холдингу, до якого належить VP, передрікав команді легку перемогу з рахунком 3-0, а NAVI невихід на останній Чемпіонат Світу.

B8 зробили безцінний подарунок українцям — обіграли Virtus.pro в другому турі RMR BLAST Paris Major Europe

0

Українська команда B8 виграла найважливішу гру з часів створення команди. В другому турі RMR BLAST Paris Major Europe команда впоралася з чемпіонами Мейджора в Ріо російською командою Virtus.pro.