Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Завершився складний та заплутаний груповий етап Weplay Academy League Season 4. За його підсумками залишилося чотири команди, які й розіграють основну частину призового фонду ліги та кубок. Переможець отримає 45 тисяч доларів США.

Цього разу через війну в Україні фінал буде проходити у форматі Online. Команди зіграють не звичайний Play-off на вибування, а сітку Double Elimination Best of 3. 

Ігри фінальної частини будуть тривати три дні. Розпочнуться у п’ятницю і закінчаться у неділю. Основним фаворитом фіналу вважається Mouz NXT. Команда виграла всі три попередні сезони академічної ліги від Weplay Esports, а також без проблем вийшла з першого місця групи А у нинішньому сезоні. 


Коментар Gameinside: Слід зазначити, що на кожній академічній лізі Weplay Esports робить справжній марафон для учасників. Спочатку вони грають безліч матчів в групах, потім якусь складну сітку Single Elimination BO3, де вибуває лише частина команд, а чотири залишається, після чого грають ще одну сітку, на цей раз вже Double Elimination.

Коротше кажучи, система Weplay вбиває двох зайців: збирає максимум переглядів на не надто популярній лізі та дає можливість академічним складам відомих команд потренуватися по максимуму у бойовій обстановці.

Материалы по теме

Play-off WePlay Academy League Season 4 розпочинається. Інформація, розклад, пряма трансляція

0

Сьогодні розпочинається Play-off WePlay Academy League Season 4, в якому зіграє 4 команди, які пройшли через чисельні попередні тури, завдяки яким українська студія зробила дуже багато тренувальних матчів для команд.

NAVI Junior програли OG Academy та вилетіли з Weplay Academy League Season 4. Дивимося на шлях команди у лізі

0

NAVI Junior програли матч на виліт та припинили боротьбу у Weplay Academy League Season 4.  Раніше команда вийшла з групової стадії, зайнявши п’яте з шести місць в групі B. На своєму шляху молодіжка Наві, що складається з українських гравців, здобула лише дві перемоги та вісім поразок.

Virtus.pro звинуватили Weplay Esports у порушенні контракту

Virtus.pro зробили офіційну заяву щодо їх сьогоднішнього зняття з Weplay Academy League Season 4. Команда, що належить російському олігарху Усманову, та тісно пов’язана з керівництвом Росії, звинуватила Weplay Esports у недотриманні умов договору, та в обмані суспільства щодо того, що Weplay не має договорів з російськими структурами.