Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У 2016 році власників FaZe Clan підозрювали в керуванні сайтом-рулеткою CS:GO Wild. Через 5 років один із засновників зізнався, що заробляв з цього $ 200000 в день, щоб на ці гроші викупити склад з CS:GO.

Звісно, проект порушував закони в його країні і тому він отримав ліцензію на карибському острові Антігуа. Коли потрібну суму було зібрано, сайт було закрито. За його словами, багато кіберспортивних клубів заробляють гроші за допомогою цього методу і досі.

Ми навіть знаєм хто саме. Вже багато років ходять чутки, що таким чином заробляє власник Team Spirit. Колись нам в редакцію навіть передавали докази, але вони були не стовідсоткові, та не відносились до кіберспорту, тому ми вирішили їх не публікувати.

 

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

GameSquare купила FaZe Clan, звільнила директора і повертає до управління клубом засновників Benks, Temperrr та Apex

Провал на фондовій біржі і номінальне банкрутство Faze Clan призвели до того, що клуб було продано і до нього повертаються його засновники Benks, Temperrr і Apex.

Від 1 мільярда доларів до майже нікчемності: у клану FaZe закінчився хайп – переклад статті видання Bloomberg

Правління звільнило генерального директора Лі Трінка після різкого падіння акцій FaZe Clan. А авторитетне вивдання Bloomberg опублікувало велику статтю про історію злету і провалу FaZe на тлі карколомного падіння акцій компанії, яка знаходиться у дуже скрутному становищі. Пропонуємо вашій увазі повний переклад матеріалу.