Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard представили нову мобільну гру по всесвіту Warcraft. Warcraft Arclight Rumble буде побудовано за принципом популярної кіберспортивної гри Clash Royale.

У грі буде п’ять рас, за які можна грати. Окрім традиційних Орди та Альянсу будуть нежить, звірі та чорна гора.  Гра працюватиме як на системі iOS, так і на Android і звісно ж вона буде безкоштовною, але для отримання додаткових плюшок доведеться витратити трошки грошей.

Ось що каже про гру розробник:

Warcraft® Arclight Rumble™ — це мобільна екшен-стратегія у всесвіті Warcraft, де можна колекціонувати мініатюри та відправляти їх у хаотичні битви. Грайте в декількох режимах, включаючи кампанію для одного гравця, захоплюючі PvP-битви, спільний режим і не тільки. Тут ви дізнаєтесь, що таке веселий хаос!

Трейлер анонсу гри

Трейлер ігрового процесу 

 Дата виходу гри поки невідома, але розробники вже відкрили реєстрацію на бета-тестування.

Материалы по теме

Ігри Blizzard Entertainment повертаються до Китаю в обмін на те, що ігри NetEase будуть виходити на Xbox

Багато місяців і продаж Blizzard компанії Microsoft знадобилися для того, щоб сокиру війни з китайським видавцем NetEase було зарито і ігри Блізард знову офіційно повернулися до Китаю. Раніше, після багатомісячних перемовин, сторони побили горщики і Blizzard закрила всі китайські сервери по своїх іграх.

Microsoft звільняють 1900 працівників ігрового підрозділу, в тому числі директора і головного дизайнера Blizzard

Microsoft звільнить 8% свого ігрового підрозділу, що становить 1800 працівників. Величезне звільнення відбувається через кілька місяців після історичного придбання софтверним гігантом Activision Blizzard.

Blizzard домовилася з ESL і FaceIT, які відтепер будуть опікуватися кіберспортом в Overwatch 2. Представлено систему змагань на 2024 рік

Blizzard розповіли про нову екосистему кіберспорту Overwatch 2. Кілька років тому розробники заснували найамбітнішу франшизну лігу в кіберспорті, продаючи місця відомим спортивним клубам і будуючи систему за прикладом провідних спортивних ліг світу, накшталт NBA та NHL.

Blizzard може повернутися на китайський ринок після року перерви

Джерела повідомляють, що через рік після виходу Blizzard з ринку Китаю компанія може повернутися до піднебесної.