Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Blizzard представили нову мобільну гру по всесвіту Warcraft. Warcraft Arclight Rumble буде побудовано за принципом популярної кіберспортивної гри Clash Royale.

У грі буде п’ять рас, за які можна грати. Окрім традиційних Орди та Альянсу будуть нежить, звірі та чорна гора.  Гра працюватиме як на системі iOS, так і на Android і звісно ж вона буде безкоштовною, але для отримання додаткових плюшок доведеться витратити трошки грошей.

Ось що каже про гру розробник:

Warcraft® Arclight Rumble™ — це мобільна екшен-стратегія у всесвіті Warcraft, де можна колекціонувати мініатюри та відправляти їх у хаотичні битви. Грайте в декількох режимах, включаючи кампанію для одного гравця, захоплюючі PvP-битви, спільний режим і не тільки. Тут ви дізнаєтесь, що таке веселий хаос!

Трейлер анонсу гри

Трейлер ігрового процесу 

 Дата виходу гри поки невідома, але розробники вже відкрили реєстрацію на бета-тестування.

Материалы по теме

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch, в якому братимуть участь національні команди з 36 країн, де гра найбільш популярна

0

Blizzard проведуть Чемпіонат Світу з Overwatch серед націй, де братимуть участь колективи з 36 країн світу. Обирали країни за результатами популярності гри, тобто де гра популярна, там і проходять відбіркові. Звісно, України серед країн-учасниць не буде.

У Китаї відключили всі сервери Blizzard після того, як американська компанія так і не змогла домовитися з представником в країні

У континентальному Китаї офіційно відключали всі сервери всіх ігор Blizzard і всі гравці втратили доступ до своїх акаунтів. Тепер, щоб пограти в ігри Блізів, китайцям доведеться реєструвати акаунти в інших регіонах, якщо це взагалі буде можливе.

Blizzard фактично «ховає» кіберспорт Hearthstone, скорочуючи призові у дисципліні на понад 70%

Blizzard анонсувала кіберспортивну програму Hearthstone на 2023 рік і вона фактично ставить крапку на кіберспорті у цій колись популярній дисципліні. Повідомляється, що у 2023 році призовий фонд турнірів у порівнянні з 2022 роком скоротиться на понад 70%.

Blizzard Entertainment іде з Китаю через проблеми з місцевим видавцем. З 23 січня ігри Blizzard перестануть працювати в країні

Blizzard Entertainment призупинить роботу усіх своїх відеоігор на території материкового Китаю 23 січня після того, як NetEase відмовилася продовжити угоду про представництво видавця у Піднебесній.