Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы Master’s Coliseum провели жеребьевку плей-офф. Украинец Андрей Foggy Корень встретится с корейцем Жо Жу LawLiet Ёном.

maxresdefault2

В первом четвертьфинале Lyn сыграет с Fly100%, второй пройдет между китайцами TH000 и Infi, а в третьем Moon сразится с 120. Последний четвертьфинал пройдет между украинцем Андреем Foggy Корнем и корейцем Жо Жу LawLiet Ёном. Формат сетки – Single Elimination то есть проигравший сразу покидает турнир.

Сетка плей-офф:

Screenshot_7

Основная стадия Master’s Coliseum пройдет в Шанхае с 24 по 26 августа. На нем 8 игроков разыграют общий призовой фонд в размере $28,700. 

Источник

Материалы по теме

Українець Foggy посів третє місце на міжнародному LAN-турнірі з Warcraft III, а у фіналі грали Moon та Happy

У Дортмунді завершився LAN-турнір по, здавалося б давно мертвій дисципліні Warcraft III. На чемпіонаті, як в старі добрі часи, розігрувалося 10 тисяч доларів США, а трансляція наче повертала нас на 10-15 років у минуле. Здається, що Warcraft III не помер, а опинився в якійсь петлі, де час зупинився і нічого не змінюється.

Фінали турніру Ukrainian WC3 відбудуться в п’ятницю та суботу. Трансляція турніру

0

Дійшла до завершення серія турнірів Ukrainian WC3 з Warcraft III, зроблена спеціально для українських гравців. За результатами шести турнірів гравці набирали очки, щоб вийти до фінальної частини, де зіграють найкращі.

Foggy проводить регулярні турніри по Warcraft III. Реєструйтеся на черговий турнір з легендарної гри

Завдяки ентузіастам легендарної гри Warcraft III, зокрема Foggy, у всіх фанатів є можливість випробувати себе в ролі учасника турніру Ukrainian WC3 №5 та згадати старі часи, коли WC3 була найпопулярнішою грою в Україні.

Збірну Росії усунули від турніру Warcraft 3 Nations League

0

Збірна Росії не зіграє на основному етапі турніру Warcraft 3 Nations League, про що повідомив портал GoodGame.