Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У Дортмунді завершився LAN-турнір по, здавалося б давно мертвій дисципліні Warcraft III. На чемпіонаті, як в старі добрі часи, розігрувалося 10 тисяч доларів США, а трансляція наче повертала нас на 10-15 років у минуле. Здається, що Warcraft III не помер, а опинився в якійсь петлі, де час зупинився і нічого не змінюється.

16 гравців з усього світу змагалися за мізерний як насьогодні  призовий фонд, серед них був і українець Foggy, який в результаті посів 3-4 місце. 

Перемогу на турнірі святкував олдскульний російський гравець Happy, який в останні роки став найгрізнішим варкрафтером світу. Лише за 2023 рік андед виграв понад 60 різноманітних турнірів на яких заробив понад 50 тисяч доларів.

За головний приз в Дортмунді він змагався з найлегендарнішим корейським нічним ельфом Moon, який в півфіналі вибив українця Foggy з рахунком 3-1.

Цікаво, що Foggy, який почав грати у WC3 дуже пізно, вже 30 років, корейцю Moon, який стояв у витоків гри, вже 36 років, а Happy, який теж почав рано, але дуже молодим, вже 32 роки. 

В четвірці найкращих гравців турніру лише росіянина Dise можна назвати типовим кіберспортсменом за віком, йому лише 23 роки.

Фінальний матч турніру

 

Материалы по теме

Фінали турніру Ukrainian WC3 відбудуться в п’ятницю та суботу. Трансляція турніру

0

Дійшла до завершення серія турнірів Ukrainian WC3 з Warcraft III, зроблена спеціально для українських гравців. За результатами шести турнірів гравці набирали очки, щоб вийти до фінальної частини, де зіграють найкращі.

Foggy проводить регулярні турніри по Warcraft III. Реєструйтеся на черговий турнір з легендарної гри

Завдяки ентузіастам легендарної гри Warcraft III, зокрема Foggy, у всіх фанатів є можливість випробувати себе в ролі учасника турніру Ukrainian WC3 №5 та згадати старі часи, коли WC3 була найпопулярнішою грою в Україні.

Happy виграв турнір з Warcraft III і наголосив, що буде змушений виїхати з Росії

Відомий російський кіберспортсмен Дмитро Happy Костін виграв черговий турнір по Warcraft III та заробив 2500 доларів США. Після перемоги гравець відмітився цікавим постом, який досить красномовно каже про його позицію щодо війни в Україні.