Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Помните какие хайлайты делали w0nderful и Woro2k в разных командах на Logitech G National Cybersport League в июле? Теперь они будут вместе представлять тег MAJESTY.

Организация подписала новый состав, состоящий полностью из украинских игроков, с некоторыми из которых вы уже могли познакомится во время Logitech G NCL, благодаря их хайлатам. И Woro2k, и w0nderful делали невероятное на том турнире. Мы предлагаем освежить вам память их лучшими моментами.

Эйс от w0nderful

 

1v5 от Woro2k

Состав MAJESTY выглядит следующим образом:

  • Макс THRONE Семёнов
  • Владимир Woro2k Велетнюк
  • Даниил nat1ve Бакин
  • Игорь w0nderful Жданов
  • Евгений j3kie Сергачев

Состав уже успел занять 2 место на CIS Esports Open Cup, на данный момент команда буткемпится в Днепре.

Материалы по теме

EC Kyiv отримала пряме запрошення на турнір CCT Central Europe Series 1, який входить до серії Champion of Champions Tour

0

Українська провідна команда з CS:GO EC Kyiv отримала пряме запрошення на CCT Central Europe Series 1, куди сьогодні пройшла по кваліфікаціях команда Monte з Woro2k у складі.

Олександр Петрик проводить аукціони скінів з CS:GO де збирає гроші на допомогу ЗСУ. У черговому аукціоні розігрується ніж Woro2k

Ютубер та аналітик Олександр Петрик запустив черговий благодійний аукціон, на якому розіграє ніж з інвентаря відомого українського кіберспортсмена Woro2k. До цього Петрик вже успішно провів 14 аукціонів зі скінами на суму 28550 гривень та зібрав суму 167 500 гривень.

Два українці в складі європейської команди першими пройшли на турнір у рамках THE CHAMPION OF CHAMPIONS TOUR

Команда Monte з двома українцями Woro2k та DemQQ у складі виграла слот на турнір CCT Central Europe Series 1. Турнір відбудеться у кінці серпня онлайн. 24 команди розіграють призовий фонд у розмірі 50 тисяч доларів США.

Велике інтерв’ю з Володимиром Woro2k Велетнюком про шлях у професійний кіберспорт, український склад NAVI та інше

Україна завжди була однією з помітних держав на сцені CS:GO і навіть зараз найсильнішим гравцем в грі вважається українець Олександр s1mple Костилєв. Проте сьогодні мова піде не про нього, а про іншого видатного гравця, який цілком міг би підсилити NAVI, та стати наступною легендою.  Ті, хто грали проти Володимира Велетнюка часто підозрювали його в чітерстві,