Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Яна b2ru Хімченко у себе в телеграм каналі поділилася своєю мотивацією працювати на офіційних трансляціях The Internaional 11. Нагадаємо, що Яна стала однією з семи українців, які потрапили до списку талантів російськомовної трансляції.

У своєму зверненні Яна каже про те, що працювати на TI завжди було її мрією і вона не буде перетинатися з росіянами з російськомовного касту.

Отже, мене запросили висвітлювати The International 2022. Інвайт отримала безпосередньо від організаторів турніру. Працюватиму в Сінгапурі на фінальній стадії TI. Тому ні на груповій стадії, ні в студії аналітики у Казахстані мене не буде.

The International – вінець всього для дотера. Висвітлювати TI було моєю мрією з 2011 року. Кілька разів я літала з Наві, і щоразу ця подія була чимось неймовірним! Яскравим, святковим, і дуже теплим.

У доту я граю пів життя. І навіть малюю її, бо для мене це більше ніж просто гра. Запрошення дуже зігріває мені душу, але при цьому розриває на частини, бо такого свята на душі, як раніше, вже не буде.

У моїй країні триває війна. Мої батьки втратили будинки та роботи. Вся моя сім’я втекла від війни і тепер усі далеко один від одного. Ми теж змушені були покинути свій будинок, і втратили роботу. Кому горе і проблеми, а кому лише жарти на стрімах. А може, навіть і не жарти.

Я прийняла інвайт, попередньо переговоривши з іншими українськими талантами, хто також отримав інвайт. У мене раніше не було досвіду роботи з Валв, і я мало уявляла собі як це все влаштовано.

Причини з яких я погодилася досить прості:

По-перше, моє поле діяльності на ТІ — це створення контенту в лайві та на пост-продакшені, в якому я маю досить великий досвід. Мені завжди це подобалося робити. Я не аналітик і не коментатор, як багато хто подумав, і з талантами, судячи з формату, не перетинаюсь.

По-друге, це мрія всього мого життя.

Моя основна мета зараз сфокусуватися на підготовці до турніру, щоб виконати свою роботу на 100%, попри всі потенційно складні моменти. Я навчаю англійську, вивчаю доту, дивлюся ігри та багато читаю про команди.

Хочу сказати спасибі всім, хто підтримує мене. Для мене це дуже цінно.

Мій автограф чомусь не додали. Або загубився, або я чогось не так зробила. Я відправила новий, але чи з’явиться він, чи ні — невідомо. Я не дуже переживаю з цього приводу. Я переживаю за мою країну, за моє рідне місто, за батьків і за всіх тих, хто втратив свій дім, свою землю, свою роботу.

І різко засуджую тих, для кого це всього лише привід посміятися чи потішитися. А про тих, хто таке підтримує, навіть казати вже не хочеться.

Я бажаю успіху моїм колегам з України. Це дуже складний час для нас, і я впевнена, що ми впораємося. Всім сил, терпіння та миру.


Коментар Gameinside: Вчинок українців, які погодилися працювати на російськомовній трансляції TI 11, викликав неоднозначну реакцію серед аудиторії фанатів доти. Дехто розуміє такий вчинок, проте більшість вважає, що українці мали публічно бойкотувати запрошення і таким чином проявити свою громадянську позицію і привернути увагу Valve і світу до ситуації, коли на трансляцію запрошують відверто пропутінських талантів, а організацією трансляції займається російська студія.

У випадку з Яною, її чоловік ще і працює (принаймні працював) на російську контору BetBoom, яка не тільки має команду на The International, а і викупила права на трансляції турніру. До того ж зі слів Яни, вона буде робити лайв-контент, тобто буде спілкуватися з гравцями, бо саме цим вона займалася роками в NAVI, а потім в HR.

Цікаво, як українка буде робити веселий розважальний контент, наприклад з командою Virtus.pro, яка напряму пов’язана з керівництвом РФ, або як Яна буде брати інтерв’ю у гравця команди Entity Pure, який прославився тим, що малював в грі Z-свастику?

Материалы по теме

XBOCT та b2ru зіграють у шоу матчі талантів перед фіналом The International 11

Українські таланти Олександр XBOCT Дашкевич та Яна b2ru Хімченко візьмуть участь у шоу матчі, який відбудеться перед фіналом The International 11.

Стало відомо ким і як будуть працювати українці на російськомовній трансляції The International 11

Стали відомо, як розподіляться таланти в тому числі українці на російськомовній трансляції The International 11.

Яна Хімченко написала шедевральну картину за мотивами класичної «Запорожці пишуть листа турецькому султану»

0

Яна Хімченко презентувала чергову картину в стилі Dota 2, проте цього разу це особливий шедевр.