Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомо, як розподіляться таланти в тому числі українці на російськомовній трансляції The International 11.

Нагадаємо, що запрошення взяти участь в російськомовній трансляції The International 11 прийняли сім українців. Свій вчинок вони пояснили різними причинами, серед яких були такі, як бажання заробити грошей, частину яких потім передати на ЗСУ, не бажання звільнити слот для ще одного росіянина, бо від цього буде тільки гірше, потребу продовжувати коментувати російською, бо не всі українці розуміють рідну мову, а також тим, що потрапити на Інт було мрією усього життя, яку не можна втрачати.

В результаті Drug та STORM на TI11 будуть працювати в студії аналітики, яка за попередньою інформацією буде розташована в Казахстані. 

Goblak, Belony та Bafik будуть коментаторами та працюватимуть з Сингапуру. b2ru буде контент-мейкером, а XBOCT буде ведучим вечірнього шоу. 

Участь українців в російськомовній трансляції розділила українське суспільство Дота 2. Частина вболівальників підтримала і зрозуміла українських талантів, проте більша частина висловила думку, що таланти просто вирішили підзаробити та що під час війни співпрацювати з росіянами навіть на трансляції The International абсолютно недоречно. 

Ряд провідних українських талантів в тому числі V1lat, Olsior, Casper та інші відмовилися працювати на російськомовній трансляції TI11.

Читайте також новину про те, що Valve напередодні Play-off The International створила сторінку в російській пропагандистській мережі ВКонтакте.

Материалы по теме

Лебіга і Андрій Шевченко зберуть футбольну команду для участі у Kings World Cup

Популярний стрімер Михайло Лебіга та легендарний футболіст Андрій Шевченко зберуть українську команду для участі у медіафутбольному чемпіонаті світу Kings World Cup. Вони стануть амбасадором та президентом складу, який уже отримав назву UA Steel.

Cloud9 розвалюються на очах. Виставили на трансфер Perfecto⁠ і HObbit⁠

Cloud9 відправили на лаву запасних Іллю ⁠Perfecto⁠ Залуцького та Абая HObbit⁠ Хасенова, вже зараз цей дует доступний для трансферу в інші клуби. Організація також оголосила, що розлучилася зі своїм помічником тренера Іваном ⁠F_1N⁠ Кочуговим.

Саудивська Аравія припиняє великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на мобільних іграх

В авторитетному виданні Blomberg вийшла стаття про те, що Savvy, що повністю належить Фонду державних інвестицій Саудівської Аравії, припиняє подальші великі інвестиції в кіберспорт і зосередиться на інвестиціях в мобільні ігри. 

s1mple показав, як він знімав свій навчальний курс з Counter-Strike

0

Вийшов другий влог навчального проекту Олександра s1mple Костилєва, в якому можна побачити, як проходили зйомки навчальних відео, як виглядала студія і що відбувалося за кадром.