Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомо, як розподіляться таланти в тому числі українці на російськомовній трансляції The International 11.

Нагадаємо, що запрошення взяти участь в російськомовній трансляції The International 11 прийняли сім українців. Свій вчинок вони пояснили різними причинами, серед яких були такі, як бажання заробити грошей, частину яких потім передати на ЗСУ, не бажання звільнити слот для ще одного росіянина, бо від цього буде тільки гірше, потребу продовжувати коментувати російською, бо не всі українці розуміють рідну мову, а також тим, що потрапити на Інт було мрією усього життя, яку не можна втрачати.

В результаті Drug та STORM на TI11 будуть працювати в студії аналітики, яка за попередньою інформацією буде розташована в Казахстані. 

Goblak, Belony та Bafik будуть коментаторами та працюватимуть з Сингапуру. b2ru буде контент-мейкером, а XBOCT буде ведучим вечірнього шоу. 

Участь українців в російськомовній трансляції розділила українське суспільство Дота 2. Частина вболівальників підтримала і зрозуміла українських талантів, проте більша частина висловила думку, що таланти просто вирішили підзаробити та що під час війни співпрацювати з росіянами навіть на трансляції The International абсолютно недоречно. 

Ряд провідних українських талантів в тому числі V1lat, Olsior, Casper та інші відмовилися працювати на російськомовній трансляції TI11.

Читайте також новину про те, що Valve напередодні Play-off The International створила сторінку в російській пропагандистській мережі ВКонтакте.

Материалы по теме

Токсична поведінка s1mple викликала обурення на Reddit. Добірка найбільш популярних коментарів

На Reddit завірусився пост, автор якого звинувачує s1mple та NAVI у невиправданій токсичності стосовно sdy. Дописувача підтримали у чисельних коментарях. Люди вважають, що жоден гравець не зміг би витримати того тиску з боку зірки команди та самого клубу, що коїться у бік Віктора Оруджева.

NAVI вилетіли з BLAST — огляд поточних результатів турніру в Копенгагені

Український кіберспортивний клуб Natus Vincere вилетів з BLAST Premier: Fall Finals 2022, спромігшись виграти тільки один матч з трьох зіграних.

NAVI підтвердили, що гравець NAVI Junior буде грати за команду на BLAST Premier World Final 2022

В NAVI офіційно підтвердили, що будуть використовувати шостого гравця на BLAST Premier World Final 2022, якій відбудеться в грудні в Абу-Дабі.

s1mple провів прес-конференцію перед BLAST. Публікуємо відповіді на всі питання

Олександр s1mple Костилєв відвідав прес-конференцію перед осіннім BLAST і відповів на чисельні питання журналістів. Нижче переклад майже всіх відповідей на питання, які задали зірці NAVI.