Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Spirit візьмуть участь в ESL One Stockholm Major 2022. Команда не без проблем, але пройшла по нижній сітці східноєвропейського фіналу DPC та виборола квоту. 

Українець Ілля Yatoro Мулярчук прокоментував виступ команди в післяматчевому інтерв’ю, та розповів про форму команди на турнірі DPC.

Про вихід на Мейджор

Прохід на мейджор — це чудово, проте прикро, що там не буде китайських команд. Я дуже хотів зіграти проти PSG.LGD, Team Aster або проти керрі Xtreme Gaming — lou. Це було б дуже цікаво для мене, тому я засмучений. Проте я сподіваюся, що це станеться на третьому мейджорі.

Немає команд, з якими мені було б цікаво зіграти, якщо це не PSG. LG, Team Aster та Xtreme Gaming.

Про форму команди на данний час 

Насправді я думав, що ми пропустимо ESL One Stockholm Major 2022. Однак, ми впоралися і я задоволений.

На цей час ми граємо на 10% своєї пікової форми. Мені здається, що ми можемо грати вдесятеро краще, ніж зараз. Я сподіваюся, ми зможемо показати найкращу Доту вже на мейджорі.

На даний час вже визначилися дві команди з трьох, які будуть представляти східноєвропейський регіон на Мейджорі в Швеції. Ними стали Team Spirit та BB Team. Останню квоту буде розіграно у стикувальних матчах. Шанси на квоту є у NAVI, Mind Games та CIS Rejects

Для виходу на Мейджор NAVI потрібно здолати обидві команди. 

Материалы по теме

Українець Ігор w0nderful Жданов замінить Абдулхаліка degster Гасанова у Team Spirit

З перевірених джерел нам стало відомо, що новим снайпером Team Spirit стане молодий український гравець Ігор w0nderful Жданов. Гравець добре відомий на українській аматорській сцені, але мало відомий широкій публіці. У Spirit українець замінить Абдулхаліка degster Гасанова, який відмовився переїжджати з командою до Сербії.

Team Spirit посадила Абдула degster Гасанова на лавку запасних через небажання переїзджати на ПМЖ до Сербії. Заява керівництва команди та гравця

Неочікувано для всіх Team Spirit оголосили про звільнення зірки команди снайпера Абдула degster Гасанова. За чутками, які опосередковано підтверджуються й у зверненні керівництва клубу, гравець не захотів піти на вимоги керівництва команди знаходитися мінімум 9 місяців на рік у Сербії.

Підсумки другого дня PGL Major Antwerp 2022. Визначилися перші, хто пройшов у Play-off або вибув з турніру

0

Завершився другий ігровий день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по три зустрічі та визначилися перші, хто пройшов до Play-off або вибув з турніру. За вихід до Play-off NAVI перемогли NIP, а Team Spirit були кращими за Copenghagen Flames. Обидва матчі завершилися з рахунком 2-1.

Результати першого дня PGL Major Antwerp 2022. NAVI знаходяться в кроці від виходу до Play-off, Vitality в кроці від вильоту з турніру

0

Завершився перший день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по два матчі. В результаті зустрічей з 16 команд 4 опинилися в одному кроці від виходу до Play-off, а 4 інші команди в одному кроці від вильоту з турніру. Інші 8 команд мають статистику 1-1, а значить їх чекає щонайменше по два матчі.