Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець NAVI та VP Бакит Zayac Емілжанов офіційно став гравцем Team Secret. Він замінить Yapzor, який через стан здоров’я залишив Dota 2 на невизначений термін.

У рамках літнього сезону DPC Zayac чотири рази грав за Secret  у якості гравця заміни. Тепер Valve дозволили йому стати офіційним гравцем команди. 

За свою кар’єру прогеймер з Киргистану грав за різні команди, але найбільших результатів досягнув у складі NAVI та Virtus.pro. Перехід гравця з NAVI у VP свого часу спричинив великий скандал і навіть звільнення у NAVI. 

“Ласкаво просимо до команди, Zayac

Найдокучливіший технар на планеті, затятий колекціонер гавайських сорочок аж із Киргизстану” – написала команда у офіційному твіттері.

За свою кар’єру Бакит заробив 211 тисяч доларів призових. Останнім часом до потрапляння у Secret гравець був у певному забутті, граючи на Тір-3 турнірах рівня D2CL.  

Найбільші досягнення гравця

Читайте також про те, що Yapzor залишив Team Secret.

Материалы по теме

Став відомим оновлений склад Team Secret з Dota 2

Після провалу у сезоні 2023 року, коли Puppey вперше за свою кар’єру пропустив The International, легендарна команда Team Secret повертається з новим складом.

Team Secret підписали двох нових гравців в тому числі одного росіянина

Team Secret оголосили про підписання двох нових гравців, які замінять Resolution та Zayac, яких нещодавно було звільнено з команди.

Team Secret офіційно розійшлися з Resolut1on та Zayac

0

Team Secret офіційно попрощалися з Resolut1on та Zayac, про це клуб повідомив у власному твіттері. Раніше Роман Фомінок вже писав, що став вільним агентом, ком’юніті очікувало, що його товариш Бакит також залишить команду Пупея.

Роман resolut1on Фомінок повідомив, що залишає Team Secret

0

Український професіонал Роман resolut1on Фомінок на трансляції повідомив, що залишає Team Secret. Офіційно команда покищо не підтвердила звільнення гравця.