Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Колишній гравець NAVI та VP Бакит Zayac Емілжанов офіційно став гравцем Team Secret. Він замінить Yapzor, який через стан здоров’я залишив Dota 2 на невизначений термін.

У рамках літнього сезону DPC Zayac чотири рази грав за Secret  у якості гравця заміни. Тепер Valve дозволили йому стати офіційним гравцем команди. 

За свою кар’єру прогеймер з Киргистану грав за різні команди, але найбільших результатів досягнув у складі NAVI та Virtus.pro. Перехід гравця з NAVI у VP свого часу спричинив великий скандал і навіть звільнення у NAVI. 

«Ласкаво просимо до команди, Zayac

Найдокучливіший технар на планеті, затятий колекціонер гавайських сорочок аж із Киргизстану» — написала команда у офіційному твіттері.

За свою кар’єру Бакит заробив 211 тисяч доларів призових. Останнім часом до потрапляння у Secret гравець був у певному забутті, граючи на Тір-3 турнірах рівня D2CL.  

Найбільші досягнення гравця

Читайте також про те, що Yapzor залишив Team Secret.

Материалы по теме

Роман Resolut1on Фомінок став офіційним гравцем Team Secret, він замінить iceiceice

Український кіберспортсмен Роман Resolut1on Фомінок офіційно приєднався до складу Team Secret за Dota 2. Він замінив на третій позиції iceiceice, якого сьогодні було звільнено з команди.

Результати групової стадії Riyadh Masters 2022 з призовим 4 мільйони доларів визначила монетка. Розклад матчів Play-off

Визначилися команди, які вийшли у Play-off найбільшого після The International турніру з Dota 2, який зараз проходить у Саудівській Аравії. Riyadh Masters 2022 вражає розмахом і крутими іграми найсильніших команд світу — справжня розминка перед головним турніром року.

YapzOr залишає Team Secret через проблеми зі здоров’ям. Офіційна заява команди

0

Гравець команди Team Secret Yazied YapzOr Jaradat бере тривалу перерву у своїй кар’єрі. Судячи з усього вболівальники не зможуть побачити гравця на головному турнірі цього року.