Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Збірна Південної Кореї з League of Legends передбачувано перемогла на Азійських Іграх – своєрідній Олімпіаді серед традиційних видів спорту серед країн Азії.

Цього року кіберспорт вперше був представлений на Азійських Іграх на тому самому рівні, що і звичайні види спорту, а медалі йшли в загальну скарбничку медалей країн, що підняло значення кіберспорту на нечувану висоту. 

У фіналі корейці з рахунком 2-0 здолали збірну Китайського Тайбею. Окрім медалей гравці збірної Кореї отримали головну нагороду – всіх їх звільнили від обов’язкової в країні служби в Армії. 

Склад збірної Південної Кореї:

  • Zeus
  • Kanavi
  • Faker
  • Chovy
  • Ruler
  • Keria

Материалы по теме

Faker став першим членом Зала слави LoL. Трейлер документального фільму про найлегендарнішого кіберспортсмена світу

0

Найвідоміший і найтитулованіший кіберспортсмен світу Faker став першим членом Hall of Legends – залу слави League of Legends, куди прийматимуть лише найсильніших легенд.

Інтерв’ю з Maynter – найкращим українським гравцем в Лігу Легенд

В інтернеті з’явилося дуже цікаве інтерв’ю з топовим українським гравцем в LoL Володимиром Maynter Сорокіним. Також у відео можна побачити, як проходить буткемп однієї з топових команд світу в Лігу Легенд. 

Gen.G Esports в черговий раз виграли весняний сезон LCK, зібравши вражуючу кількість глядачів в фіналі

0

Gen.G Esports перемогли у фіналі T1 і стали чемпіонами весняного сезону LCK – найпрестижнішої ліги з League of Legends. Давні суперники влаштували справді епічний фінал, який закінчився з максимально близьким рахунком 3-2.

В Україні вийде роман за всесвітом League of Legends. Передзамовлення

0

В Україні незабаром вийде роман за всесвітом League of Legends. Новинка очікується в травні, саме в цей час в мобільній версії LoL розпочнеться сезон, присвячений історії і героям, про яких йдеться в романі.