Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Співзасновник студії Maincast Віталій V1lat Волочай розповів, як так вийшло, що транслювати The International будуть WePlay, а не його студія. Також відомий коментатор підтвердив чутки, що права на російськомовну трансляцію продали букмекеру BetBoom і транслювати найголовніший турнір буде казахстанська прокладка російської студії UCC.

За словами Вілата, цього року вперше Valve продавала права на трансляції і їх викупили букмекери. Російськомовні права викупили BetBoom, а українськомовні Parimatch. Останній передав права спорідненій з ним компанії WePlay. 

Також V1lat пообіцяв робити ком’юніті-касти за всіма оголошеними раніше правилами і збирати донати на ЗСУ. 

Коментар V1lat зі збереженням орфографії та пунктуації

Я розумію, що багато хто не вкурив що взагалі коїться, тому попробую пояснити.

На відміну від 10 попередніх турнірів, цього року VALVE вирішили продавати медіа-права на Інтернешинал. Але продавали вони медіа-права лише на першу його половину. Тобто на квали, які стартують 3 вересня, на вайлд кард і груповий етап.

Тобто якщо у вас є багато грошей то ви могли собі купити ці медіа права. Всі роки до того, кваліфікації на Інт були таким собі святом комуніті касту, VALVE на різні матчі ставили різних коментаторів, платили їм, шукали талантів і це могли транслювати всі студії. Ми памятаємо ці «битви студій» в ефірах. Не буду приховувати, то було круто, і драйв і підготовка то тих квал були космічними. То була фактично головна подія року для студій.

Цього року так не буде. Бо права на квали тепер треба купувати. І права були продані букмекерам. На росії офіційна трансляція Інтернешинала буде на каналі твітч.тв/бетбум (і це чесно в мене в голові не вкладується.., офіційна трансляція Інта на каналі букмекерськой кантори), бо бетбум заплатили за Інт суму за яку можна придбати права на Чемпіонат Світу з футболу (сім знаків в американській валюті).

Українські права також чомусь стали цікавими всім і були продані букмекеру. А букмекер це віддав Віплею. Тому квали, вайлдкард і групи інта будуть офіційно стрімитися на каналах Віплея. Хто саме там буде працювати я не знаю.

Ми будемо стрімити матчі на своїх каналах, паралельно офіційним стрімам, почнемо з каналу Олсі, буду заглядувати до нього в гості. Наш стрім буде за всіма правилами, абсолютно не комерційним, і протягом всіх стрімів оцих частин Інта, які валве нині продавали ми будемо виключно збирати донати на ЗСУ і проводити з вами приємно час у чіловій атмосфері.

Щодо плейоф. Вважайте це окремим турніром. То нічого не змінилось. Як і раніше ВАЛВ наймають талантів і трансляції плейоф будуть йти на канали VALVE на російській, англійській і інших мовах.

Читайте також все про те, як будуть проходити відбіркові на The International 11.

Материалы по теме

Команда провладного російського букмекера BetBoom зібрала склад на основі колишніх гравців Virtus.pro

Команда пов’язаного з керівництвом Росії букмекера BetBoom оголосила свій склад на 2023 рік. Основу команди склали колишні гравці Virtus.pro, довоєнних часів, до яких приєднався Z-патріот Pure, який грав в головній російській команді за часів Outsiders.

Team Spirit оновили склад з Dota 2. До команди приєднався колишній гравець з команди російського провладного букмекера

Російський клуб Team Spirit, який перебазувався у Сербію і намагається позиціювати себе як не російська організація, взяв до свого складу з Dota 2 нового гравця.

WePlay Academy League: історія виникнення головного турніру для молодих кіберспортсменів

WePlay Academy League проект, який став рушійною силою у розвитку сучасного CS:GO, бо саме ця ліга створила унікальну екосистему для змагання академічних складів відомих клубів, фактично обгрунтувавши основу їх існування.  Зрозуміло, що академічні склади створюють для вирощування нових гравців, проте самі гравці не виростуть, а брати участь у великих турнірах, де грають основні склади, їм

Maincast провів благодійний шоу-матч та зібрав на допомогу Україні 530 тисяч гривень

0

Студія  Maincast у рамках благодійного проекту DroptoSave провела благодійний шоу-матч з Dota 2 за участі відомих гравців та інфлюенсерів.