Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Турецкий ФК «Галатасарай» может подписать состав по CS:GO с Озгюром woxic Экером и Каном XANTARES Дурткардесом. Galatasaray Espor — киберспортивное подразделение спортивного клуба «Галатасарай» сделало предложение турецкой команде. Об этом сообщается в твиттере Esporkolik, но сами игроки никаких заявлений не делали.

На Esporkolik указано, что к Galatasaray Espor присоединятся ещё Омер imoRR Караташ, Бугра Calyx Аркын и Ясин xfl0ud Коч.

Возможный состав Galatasaray Espor:

  • Озгюр woxic Экер;
  • Кан XANTARES Дурткардес;
  • Омер imoRR Караташ;
  • Бугра Calyx Аркын;
  • Ясин xfl0ud Коч.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: B8 по CS:GO заняли второе место на своём первом турнире — ESEA Cash Cup Summer 5

Ранее турецкий игрок в дисциплине CS:GO Озгюр woxic Экер в своём Twitter заявил, что он собрал новый состав и уже ищет для него организацию. А игрок команды BIG Кан XANTARES Дурткардес покинул свой состав по CS:GO — немецкий клуб выставил своего рифлера на трансфер.

Материалы по теме

VALORANT наздоганяє CS:GO? Порівняння статистик головних турнірів по двом тактичним шутерам

Завершився найголовніший турнір року з VALORANT і саме час оцінити, який шлях пройшов шутер від Riot Games за два роки та чи вдається йому зрівнятися з CS:GO, якому нещодавно виповнилося 10 років і який є послідовником CS 1.6, який теж мав десятирічну історію.

Чемпіон Мейджора розповів, що з переходом CS:GO на двигун Source 2 в грі зміниться буквально все і гравцям доведеться перевчатися

Чемпіон Мейджора та відомий російський кіберспортсмен Михайло Dosia Столяров поділився інформацією відносно переходу CS:GO на новий двигун Source 2, про що ходить багато чуток останнім часом.

TOP-10 найкращих гравців за 10 років історії CS:GO

Великий англомовний портал Dexerto присвятив 10-ти річчю CS:GO рейтинг з десяти найкращих гравців за всю історію гри. Хоча ми і не на 100% згодні з колегами, проте перевели для вас цей цікавий матеріал. Не соромтеся залишати коментарі, хто ще міг потрапити у десятку богів CS:GO на вашу думку.

Counter-Strike: Globall Offensive виповнилося 10 років

Сьогодні виповнюється рівно 10 років з моменту, як CS:GO вийшла зі стадії beta та стала повноцінною грою. Вітаємо всіх гравців, вболівальників та шанувальників гри, яка вже стала легендою.