Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Бывшие участники состава pro100 по CS:GO Дмитрий def Лемещук и Иван AiyvaN Семенец подробно разобрали третью карту матча между NAVI и Team Liquid.

В ролике, def и AiyvaN подробно разобрали каждый раунд, каждую гранату и мув игроков NAVI и Team Liquid.

Напомним, что та встреча закончилась в пользу североамериканского коллектива и позволила им выйти в полуфинал IEM Katowice 2021.

А “Рожденные Побеждать” отправились в четвертьфинал, где они сенсационно уступили Gambit со счетом 0:2.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: С 25 марта в прокат выходит документальный фильм про NAVI

Следующий матч Natus Vincere проведут, 19 марта, в 16:30 по Киевскому времени. Соперником “Рожденных Побеждать” станет европейский коллектив Cloud9.

Материалы по теме

Бізнес-кейс Team Liquid почали вивчати в Гарварді

Бізнес-кейс можливо найсильнішого кіберспортивного бренду в світі Team Liquid почали вивчати в Гарвардській Школі Бізнесу.

Team Liquid повністю укомплектували склад з CS2. Вперше в ньому немає жодного гравця з США

0

Клуб Team Liquid офіційно укомплектував свій склад з CS2. До команди приєднався Twistzz, який повернувся в клуб після кількарічного перебування у FaZe Clan.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.

Team Liquid звільнили EliGe і підписали росіянина з Team Spirit та болгарина з 500

0

Team Liquid оголосили про звільнення ветерана команди EliGe та офіційне підписання росіянина Patsi та болгарина Rainwaker. Цікаво, що EliGe провів в команді феноменальні 3014 днів і навіть є співвласником організації, бо має її акції.