Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Море валідолу і Monte виходять в Play-off ESL PRO League. Український клуб зміг здолати FURIA і довести, що чогось вартий навіть в оновленому складі.

Нажаль в Play-off команду чекає настільки суворий іспит, що пройти його майже неможливо. 

Вже в першому турі Монте зустрінуться з FaZe і якщо виживуть, то потраплять на NAVI. В разі перемоги над чорно-жовтими на них чекають переможці Мейджора Vitality.

Монте надано просто унікальний історичний шанс виграти всіх мегабосів і стати легендами. Зробити це майже неможливо, але так хочеться вірити, що клуб поверне ту іскру, що була на початку його створення, і здійснить неймовірне.  

Материалы по теме

Monte укомплектували склад двома 28-річними ветеранами і випустили круте промо нового гравця

0

Monte доповнили свій склад двома гравцями передпенсійного віку. Судячи з усього, невдалий експеримент з молоддю спонукав команду взяти курс на максимальний досвід, сподіваємося з цього щось вийде.

Monte повернули Gizmy в академічний склад

0

Слідом за Ryu український клуб Monte повернув до академічного складу Gizmy, хоча лише кілька тижнів тому команда заявляла, що продемонструє силу гравців власної академії. Нажаль реальність виявилася не такою райдужною, як очікування.

MOUZ розгромили Vitality в фіналі ESL PRO League Season 19

Визначилися переможці ESL PRO League Season 19. Європейська команда MOUZ оформила дубль і виграла другий сезон ліги поспіль, забравши елітний трофей і 170 тисяч доларів США.

MOUZ і Vitality зіграють за трофей ESL PRO League S19. Трансляція фіналу

0

У фіналі ESL PRO League S19 зіграють MOUZ та Vitality. Команди у своїй історії вже вигравали найпрестижнішу лігу планети з Counter-Strike і тепер мають можливість примножити свої здобутки ще одним престижним трофеєм, причому  MOUZ можуть зробити це вдруге поспіль.