Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Американский коллектив Extra Salt сообщил, что 22-летний Джош oSee Оум покинул организацию и присоединился к Team Liquid.

oSee выступал в Cloud9, Sigularity и других миксах, а в 2021 присоединился к Extra Salt.

Таким образом, состав Extra Salt выглядит так:

  1. MarKE
  2. JT
  3. floppy
  4. FaNg

Liquid же теперь осталось доукомплектовать состав полностью. Согласно слухам, помимо oSee к «жидким» присоединится ещё nitr0, который ушел из Valorant и возвращается в CS:GO, а также игрок Vitality — Ришар Shox Папийон.

Состав Liquid на данный момент выглядит так:

  1. EliGE
  2. NAF
  3. oSee
  4. adreN (тренер)

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Virtus.pro распустили состав по Rainbow Six: Siege

Напомним, что Stewie2K, Grim и FalleN сейчас находятся в инактиве.

 

Материалы по теме

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

Підсумки другого дня PGL Major Antwerp 2022. Визначилися перші, хто пройшов у Play-off або вибув з турніру

0

Завершився другий ігровий день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по три зустрічі та визначилися перші, хто пройшов до Play-off або вибув з турніру. За вихід до Play-off NAVI перемогли NIP, а Team Spirit були кращими за Copenghagen Flames. Обидва матчі завершилися з рахунком 2-1.

Результати першого дня PGL Major Antwerp 2022. NAVI знаходяться в кроці від виходу до Play-off, Vitality в кроці від вильоту з турніру

0

Завершився перший день PGL Major Antwerp 2022, всі команди зіграли по два матчі. В результаті зустрічей з 16 команд 4 опинилися в одному кроці від виходу до Play-off, а 4 інші команди в одному кроці від вильоту з турніру. Інші 8 команд мають статистику 1-1, а значить їх чекає щонайменше по два матчі.

Після трьох днів американського RMR визначались п’ять команд, які візьмуть участь у PGL Major Antwerp 2022. Залишився лише один слот на шість претендентів

0

Після трьох днів американського RMR визначались майже всі команди, які візьмуть участь PGL Major Antwerp 2022. Цими командами стали Mibr та FURIA, які завтра у стикувальному матчі визначать, хто з них одразу попаде у стадію легенд.