Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Известный портал HLTV.org опубликовал статистику игроков с наименьшими показателями DPR (death per round) за год. Интересно, что первая пятерка в топе состоит исключительно из игроков СНГ коллективов.

Таким образом, sh1ro расположился на первом месте по данному показателю, имея DPR 0.52. Примечательно, что на втором месте находится Jame с показателем 0.55.

В расширенный список вошли также ZywOo и s1mple:

  • mantuu — 0.59 DPR
  • ZywOo — 0.60 DPR
  • s1mpleO — 0.60 DPR
  • cadiaN — 0.61 DPR
  • buster — 0.62 DPR
  • NAF — 0.62 DPR
  • broky — 0.62 DPR

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Нелегальный прострел на Nuke — такое бывает раз на миллион

Напомним, что ранее sh1ro вместе с s1mple и ZywOo оказался в пятерке лучших игроков по рейтингу от HLTV. Там Дмитрий расположился на третьем месте, имея показатель в 1.22.

Материалы по теме

На HLTV Award Show 2022 Олександр s1mple Костилєв проводив час і фотаграфувався з російськими гравцями

Позиція Олександра s1mple Костилєва від початку повномасштабної війни поступово дрейфувала від точок «кіберспорт поза політикою» до «Слава Україні». За десять місяців гравець встиг відмітитися, як мільйонними донатами на допомогу Україні, так і регулярною підтримкою російських блогерів та друзів і небажанням усвідомити, що насправді коїться між двома країнами.

Дмитро sh1ro⁠ Соколов посів третє місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

Дмитро sh1ro⁠ Соколов увійшов до трійки лідерів у рейтингу найкращих гравців року за 2022 рік. Гравець показав винятковий рівень і зафіксував найвищий рейтинг року.

Валерій b1t Ваховський посів шістнадцяте місце у списку ТОР-20 найкращих гравців 2022 року за версією HLTV

Український кіберспортсмен Валерій b1t Ваховський вдруге поспіль потрапив у ТОР-20 найкращих гравців світу у CS:GO. Український талант став першим з академії NAVI, який вистрілив на професійній сцені.

Cloud9 підпишуть buster замість interz

Команда Cloud9 замінить interz і розпочне виступи у 2023 році з новим гравцем. Джерела повідомляють, що команда підшукувала заміну принаймні з моменту завершення IEM Rio Major, проте про ймовірне звільнення росіянина чутки ходили ще раніше.